Kur išmesti baldus Kaune?

senas baldas

Seni baldai susidėvėjo, o gal tiesiog atsibodo ir norite namuose padaryti daugiau vietos naujiems baldams? Kauniečiai gali džiaugtis, kad egzistuoja ne viena vieta, kurioje galima atsikratyti nereikalingų baldų. Ir tai daryti labai svarbu tinkamai, kadangi dideli baldai gali labai sugadinti gamtą, ilgai irti, galiausiai, gadinti aplinką. Yra ne vienas metodas ir ne viena vieta, kur baldai gali būti tinkamai utilizuojami, tad svarbiausia ją pasirinkti, o ne tiesiog išmesti bet kur.

Jeigu gyvenate Kaune ir turite nereikalingų baldų, kurių norisi atsikratyti – tokiu atveju siūlome pasinaudoti keliais mūsų patarimais, kuriuos atskleisime žemiau.

Pirmiausia siūlome pagalvoti, ar turimi baldai neverti antro šanso. Šiuo metu naudojant specialias priemones juos atgaivinti yra gana paprasta ir tai dažniausiai nereikalauja daug laiko. Paprasčiausiai internete pasižiūrėkite įvairius video, kuriuose pasakojama – kaip naujam gyvenimui prikelti konkrečius baldus.

Žinoma, nereikalingi baldai Jums gali būti reikalingi kitiems, tad siūlome neskubėti jų išmesti, o paprasčiausiai susirasti žmones, kuriems padovanoti baldai bus labai reikalingi. Žinoma, nesakome dovanoti labai pasenusių baldų, tačiau apskritai – kai kam tai gali būti puikus baldas jeigu ne į namus, tai bent jau į sodą.

Galiausiai, nereikalingi baldai gali būti utilizuojami. Tai daryti galima ne sąvartynuose, tačiau vežant baldus į tas vietas, kuriose surenkami būtent didelių gabaritų baldai. Vietų adresus, darbo laiką ir kontaktus rasite čia: http://www.kaunas.lt/seniunijos/nereikalingu-daiktu-nemesk-bet-kur/ Tokio tipo surinkimo punktai yra visuose didesniuose šalies miestuose, tad rūpinkitės gamta ir suteikite sau galimybę atsikratyti tų daiktų, kurie Jums yra nereikalingi.

Tinkamas rūpestis – sėkmingai panaudojamas baldas!

Tinkamai rūpinkitės aplinka, gamta, kuri yra kiekvieno iš mūsų namai. Kuomet baldai Jums jau yra nebereikalingi – jokiu būdu nevežkite jų į mišką ir neneškite prie bendrojo naudojimo konteinerių, kadangi net ir senas baldas gali būti panaudojamas dar kartą.