Kauno miesto įmonės kviečiamos skatinti darbuotojų fizinį aktyvumą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, VšĮ „Pozityvios sveikatos komanda“ ir Higienos institutas kviečia Kauno miesto įmonių vadovus ir darbuotojų sveikata besirūpinančius specialistus į mokymų ir informacijos dieną „Fizinio aktyvumo skatinimas darbo vietose“.

Darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimas padeda sumažinti nedarbingumo lygį, darbuotojų kaitą, streso lygį darbe, padidėja darbuotojų produktyvumas, motyvacija, gerėja įmonės darbo rezultatai, įvaizdis, didėja darbuotojų lojalumas.

Kviečiame įmonių atstovus dalyvauti renginyje ir sužinoti apie darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimo būtinybę ir naudą, susipažinti su rekomendacijomis, kaip efektyviai ir kokybiškai įdiegti fizinio aktyvumo skatinimo programas darbo vietose. Renginio metu bus pristatoma, ką įmonės darbuotojų sveikatinimui gali pasiūlyti Visuomenės sveikatos biuras ir kitos mieste veikiančios įstaigos, dalyviai galės susipažinti su darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimo programų pavyzdžiais ir idėjomis.

darbuotojų fizinis aktyvumas
www.idiva.com nuotr.

Renginys vyks spalio 15 dieną 10.00–13.00 valandą „Žalgirio“ arenos amfiteatre (adresas Karaliaus Mindaugo pr. 50). Į renginį kviečiami 2–3 įmonės atstovai (vadovai, už darbuotojų sveikatą atsakingi specialistai, personalo specialistai ir pan.). Registracija vyksta iki šių metų spalio 13 dienos el. paštu [email protected].