Kodėl tokia svarbi jūsų burnos sveikata?

dantu valymas

Burnos sveikata svarbi, nes burnos ertmės bakterijos ir dantenų uždegimas gali vaidinti labai svarbų vaidmenį mūsų imunitetui ir daryti įtaką kai kurioms kitoms mūsų ligoms, tokioms kaip, pavyzdžiui, endokarditas- širdies apvalkalo uždegimas. Bakterijos kraujo keliu patenka į širdį ir aplinkinius audinius.  Įvairios širdies ligos, užsikimšusios arterijos, netgi insultas gali būti burnos ertmės infekcijos pasekmė. Neščiosioms šios infekcijos, taip pat pavojingos jos gali daryti įtaką ir priešlaikiniam gimgymui bei mažesniam vaisiaus svoriui. Dar viena itin pavojinga liga, kurią sukelti gali burnos injekcija, tai- sepsis. Tai liga, kai infekcija per kraują išplinta po visą organizmą, pažeidžia audinius ir gyvybei svarbius organus.

Kodėl burnos higiena tokia svarbi?

Burnos higiena skirstoma į du etapus: individuali ir profesionali burnos higiena. Visa tai ką mes atliekame namuose, priskiriama individualiai burnos higienai. Profesionali burnos higiena- burnos higienisto darbas odontologijos kabinete. Kraujuojančios dantenos sukelia daug diskomforto: nukenčia skonis, jaučiamas burnos  kvapas, prastas estetinis vaizdas. Tai kasdieninės ir bene kiekvienam žmogui pažįstamos problemos. Atliekant burnos higieną pašalinamos danties apnašos, akmenys ir pigmentinės dėmės, o svarbiausia, tai yra periodonto ligų profilaktika. Pirmasis pavojaus signalas-  dantenų uždegimas, atsirandantis dėl  bakterijų, esančių dantų apnaše. Bevveik kiekvienas žmogus turi šių problemų, kurios parodo, jog reikia specialisto pagalbos.

Estetinis plombavimas

Jei dantų defektai yra gana nedideli, tai ši procedūra yra neabejotinai geriausias pasirinkimas. Estetiškai plombuotų dantų plombavimas naudojamasne tik tada, kai siekiama sutaisyti ėduonies pažeistus dantis,  bet ši procedūra taikoma ir tada, kai norima pakeisti dantų spalvą, panaikinti pigmentines dėmes, pakeisti dantų formą. Tai tikras išsigelbėjimas tiems, kurie vengia šypsotis ar kalbėti dėl tam tikrų dantų pažeidimų. Visas reikalingas paslaugas gali suteikti odontologijosnamai.lt.

Estetinio plombavimo privalumai

Šios procedūros metu yra atkuriama anatominė dantų struktūra, dantims suteikiama nauja forma arba tiksliai atkuriama dabartinė. Procedūros metu naudojamos tokios medžiagos, kurias organizmas puikiai toleruoja, taigi, estetinis plombavimas visiškai saugus.