Mados pagrindai, kurie padės patobulinti savo stilių

Nors bene kiekviena iš mūsų mėgstame leistis į keliones po drabužių parduotuves, tokiu būdu reguliariai papildydamos savo drabužių spintą naujais ir šiuolaikines mados tendencijas atitinkančiais drabužiais bei aksesuarais, vis dėlto kartais mums tiesiog nepavyksta suformuoti norimo įvaizdžio. Todėl tam, kad tai padaryti jums sektųsi lengviau, pasinaudokite keliais praktiškais stiliaus patarimais.

Supraskite, kas jus įkvepia

Kai kurios moterys teigia, kad jos nė nenumano, koks iš tikrųjų yra jų stilius ir kas joms labiausiai patinka. Tačiau iš tikrųjų suprasti, koks stilius jums patinka, nėra jau taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti. Taigi, turėtumėte suprasti, kas jus įkvepia ir kelia teigiamas emocijas, kuomet žvelgiate į vieną ar kitą jūsų matomą įvaizdį.

Pavyzdžiui, galbūt jūs žavitės tam tikra visuomenėje gerai žinoma moterimi? O gal negalite atitraukti akių pamačiusios vieną ar kitą Holivudo įžymybę? Jei taip, tokiu atveju turėtumėte savęs paklausti, kodėl jums patinka vienos ar kitos moters stilius? Ir net jei jūs galėsite įvardinti vos keletą konkrečių stiliaus detalių, tai jums galiausiai gali padėti suformuoti ir savo unikalų įvaizdį, kuris bus sudėliotas iš daugybės skirtingų jums patikusių detalių. Analizuodamos kitų moterų įvaizdį ir suprasdamos, kas jų įvaizdyje jus labiausiai žavi, galėsite be vargo pasirūpinti ir savuoju stiliumi.

Žinokite, kodėl jums tai patinka

Paprastai žmonės, kurie yra suformavę nepriekaištingą įvaizdį, tai padaro išskirtinai atsižvelgdami į savo unikalų skonį ir tai, kas jiems patinka. Tai reiškia, kad savo drabužių spintos turinį jie formuoja pirmiausia remdamiesi tuo, kas jiems tinka ir ką dėvėdami jie jaučiasi savimi. Todėl ypatingai svarbu suprasti, kas jums iš tikrųjų patinka.

Natūralu, jog galite manyti, jog pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į šiuolaikinę madą, tačiau supraskite, kad nors tai yra svarbu, vis dėlto anaiptol ne kiekvienas šiuolaikinę madą atspindintis stiliaus sprendimas gali jums tikti. Jei pasirinksite madingas stiliaus detales, tačiau jas dėvėdamos nesijausite savimi, kaip manote, ar spinduliuosite teigiamą energiją ir pasitikėsite savo jėgomis? Todėl kitą kartą, kai keliausite įsigyti naujų drabužių, žvelgdamos į siūlomus drabužius pasistenkite suprasti, ką jūs labiausiai mėgtumėte.

Bent kartą pasimatuokite visą drabužių spintos turinį

Būkite atviros su savimi ir pripažinkite, kad savo drabužių spintoje jūs turite daugybę drabužių, kurių nė karto nebuvote dėvėjusios, tačiau iki šiol atsisakėte jų atsikratyti. Atminkite vieną paprastą taisyklę – jei tam tikro drabužio jūs nedėvėjote bent dvejus metus, akivaizdu, kad jo nedėvėsite ir ateinantį dešimtmetį. Taigi, tokiems drabužiams vietos jūsų spintoje būti neturėtų!

Ir net jei jums iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga išsiskirti su jūsų spintoje esančiais drabužiais, skyrusios laiko ir pasimatavusios visus savo drabužių spintoje esančius drabužius jūs lengvai suprasite, kas jums vis dar tinka, o su kuo galėtumėte nedelsiant atsisveikinti. Visa tai padėtų lengviau suprasti, ką turite savo garderobe ir ko jums galėtų trūkti.

Plėskite savo akiratį mados srityje

Turbūt ne viena iš jūsų neretai girdėdamos įvairių mados guru save vadinančių žmonių patarimus turėdavote savo nuomonę, kuri reikšmingai skirdavosi nuo to, ką girdėdavote. Tačiau tokiais atvejais turėtumėte savęs paklausti, kas gi jums trukdo tapti stiliaus ekspertėmis? Viskas, ką jūs turite padaryti, tai plėsti savo akiratį mados srityje, tokiu būdu pačios suprasdamos, kas galėtų būti madinga ir kaip neprašaudamos pro šalį galėtumėte suderinti skirtingas stiliaus detales.

Daugiau informacijos: https://sidonas.lt/