Maironio lietuvių literatūros muziejuje renginys, skirtas Motinos dienai!

Šių metų gegužės 9 dieną (šeštadienį), Maironio lietuvių literatūros muziejuje (adreasas Rotušės a. 13, Kaunas) renginys, skirtas Motinos dienai!

11.00 valandą – Kepinių konkursas – gerumo akcija „Viru viru košę…“

Kviečiame kartu su mamytėmis namuose iškepti sausainių, savo mėgstamą tortą ar pyragą bei atsinešti į muziejų. MAIRONIO LIETUVIŲ LITERATŪROS MUZIEJUSVisi skanėstai bus parodyti parodėlėje, mamytės galės pasidalinti receptais. Artėjančios vaiko dienos proga, dovanotus saldėsius muziejaus darbuotojai nuveš Kauno vaikų namų auklėtiniams, kuriems bus ypač džiugu sulaukti su meile gamintų gardumynų.

12.00 valandą – Gatvės piešinių konkursas „Mano mama pati gražiausia!“

Susitinkame aikštelėje prie Maironio paminklo, kur įvairiausiomis spalvomis piešime savo mamyčių portretus, rinksime gražiausią piešinį.

13.00 valandą – Iniciatyvos-konkurso „Piešiu piešiu pasaką“ baigiamasis renginys, pasakų skaitymai su improvizacijomis „Iliustruojame pasaką…“, piešinių parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimas.

Motinos dieną visame pasaulyje tautos mini skirtingomis dienomis. Štai tą pačią dieną mamas sveikina ne tik lietuviai, bet ir vengrai, portugalai, ispanai, Pietų Afrikos Respublikos piliečiai. Kokias pasakas savo vaikams skaito mamos Vengrijoje, Portugalijoje ar Ispanijoje? Jei smalsu, atvykite į muziejų su mama, paskaitykime kitų tautų pasakų ir pabandykime jas iliustruoti.

Akcijanuo gegužės 2 iki 16 dienos atsiveskite mamą į muziejų ir nusifotografuokite Senojoje fotoateljė nemokamai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *