Nemokama paskaita kauniečiams apie naujagimių ir kūdikių maitinimą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visas būsimas ir esamas mamas ir tėčius į susitikimą-paskaitą „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“. Paskaita vyks kovo 25 dieną 17.00 valandą Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro salėje.

Paskaitos metu bus aptariami galimi kūdikio maitinimo būdai, jų privalumai ir trūkumai, vaikų sergamumo priklausomybė nuo maitinimo kūdikystėje būdo. Taip pat bus kalbama apie žindymo psichologinę reikšmę vaiko vystymuisi ir įtaką motinos sveikatai.

Kūdikis, maitinimas
www.popsugar.com nuotr.

Paskaitą skaitys Kazimieras Vitkauskas, gydytojas ir žindymo konsultantas, knygos „Kūdikio žindymas“ autorius. Lektorius papasakos apie dviejų maitinimo būdų – natūralaus ir dirbtinio – skirtumus, jų įtaką vaiko vystymuisi ir sveikatai, pamokys sėkmingo žindymo pagrindų ir atsakys į mamytėms rūpimus klausimus. Kadangi šiuolaikiniuose gimdymo namuose žindymas pradedamas tuojau pagimdžius, ruoštis verta iš anksto. Todėl šioje paskaitoje ypatingai laukiamos nėščiosios.

Susitikimas-paskaita vyks kovo 25 d. 17 val. Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centro salėje (adresas Pramonės pr. 31). Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis telefonu (8-37) 454 717 arba el. paštu [email protected]. Paskaita nemokama.

Taip pat numatomos ir kitos užsiėmimų datos: balandžio 22 d. 17.00 val., gegužės 27 d. 17.00 val., rugpjūčio 26 d., 17.00 val.

Daugiau informacijos: Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 454 717, el. p. [email protected]