Norite švarios aplinkos? Pradėkime galvoti dabar

Daugumai įmonių, kuriančių produkciją, tinkamos pakuotės pasirinkimas kelia didelį galvos skausmą. Ypač šiandien, kai taip garsiai imama kalbėti apie tvarumą ir ekologiją.  Ne paslaptis, kad norėdami gyventi švarioje ir saugioje aplinkoje, kiekvienas turime pradėti pokyčius daryti nuo savęs. Tad jeigu Jums kaip tik aktualus pakuotės prekėms pasirinkimas, pataikėte ten, kur ir reikia. Mes esame ta kompanija, kuri skiria daug dėmesio tvarių ir ekologiškų produktų gamybai – analizuojame pirminius gaminius, poveikio aplinkai rezultatus, domimės gamybos alternatyvomis bei tų alternatyvų vertinimo rezultatais, reitingavimu – iš esmės darome viską, kad tik galėtume savo klientui pristatyti kuo kokybiškesnį, kuo ekologiškesnį, kuo tvaresnį produktą, kuris ne tik būtų nepamainomas funkcionalumu, bet ir maksimaliai prisidėtų prie aplinkos taršos mažinimo ir saugesnės aplinkos kūrimo.

IDEO LT įvertinę pirminių pakuočių poveikį aplinkai, pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją vienpusiu ruloniniu laminavimu, sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį, modernizavome spaudos suvedimo ir dengimo procesus atnaujinant technologinę įrangą, automatizavome rankinio padavimo bigavimo ir kirtimo bei pjovimo procesus, galiausiai užtikrinome tinkamą pakuotės ženklinimą.

Tokie atlikti patobulinimai leido mums sukurti ekologiškesnę pakuotę, kuri ne tik būtų draugiškesnė aplinkai, bet ir būtų pagaminta naudojant mažiau plastiko, turėtų mažiau cheminių medžiagų. Šiandien pristatome šią technologiškai pažangią pakuotę Jums – pakuotę, kuri sukurta atsižvelgiant į aplinkos apsauga. Norime pasidžiaugti ir tuo, kad atlikus pirminio gaminio patobulinimus sugebėjome sumažinti anglies dioksido dujų pėdsaką net iki 41 procento. Negana to, sumažinome ir toksiškų medžiagų kiekį, energijos sąnaudas, stebimas sumažėjęs gamybinių atliekų kiekis. Svarbu paminėti ir tai, kad ekologiška pakuotė leidžia aplinkos rūgštėjimą sumažinti 20 procentų, tad neabejotinai laikoma tvaresniu ir ekologiškesniu produktu.

Taigi, dėl to, kad pakeitėme pakuotės technines specifikacijas bei pritaikėme ekologinį pakuotės projektavimą, šiandien galime Jums pasiūlyti į savo veiklą įtraukti aplinkai kur kas draugiškesnę pakuotę, pasižyminčią inovatyvia technologija. Gaminant šią pakuotę sumažinome nereikalingas žaliavas, tad dabar į aplinką patenka kur kas mažiau kenksmingų medžiagų. Tad ši pakuotė, kuri gerina aplinkosauginį veikimą bei skatina žiedinę ekonomiką gali Jūsų veikloje atsirasti jau dabar.

Kviečiame pasirinkti šią IDEO LT pakuotę ir taip prisidėti prie tvaresnės aplinkos kūrimo. Taip pat tokiu būdu palaikysite žiedinę ekonomiką ir gamintojus, siekiančius sukurti kuo ekologiškesnius, aplinkai draugiškesnius bei tvaresnius produktus. Rūpinkimės aplinka, kuri mus supa, kartu – rinkitės mūsų kruopščiai pagamintas ekologiškesnes pakuotes.