Parduodami butai: kas įeina į buto kainą?

Pastaraisiais metais žmonės vis daugiau ieško įsigyti nekilnojamo turto. Kai kurie iš miesto traukiasi į užmiestį, mažesnius miestus, kiti – į miesto centrą. Nei vienas, nei kitas variantas nėra geresnis ar blogesnis – abu jie yra geri, jei atitinka asmens ar šeimos poreikius bei vienur ar kitur įsigyti butą leidžia finansinės galimybės. Kalbant apie finansines galimybes, reikėtų atsižvelgti ir į ateities išlaidas keliaujant iš taško A į tašką B, gyvenant užmiestyje ar centre. Kiekvienas žmogus renkasi pagal savo galimybes ir poreikius, galbūt įgyvendina savo svajones įsigydami būstus vienoje ar kitoje vietoje. Dažnai žmonės dairosi, kokie parduodami butai senamiestyje, nes traukia miesto centras. Taigi, butas sostinės senamiestyje nėra tik parduodamas butas senamiestyje – kartu įsigyjate gerokai daugiau:

  • Butas senamiestyje reiškia butą miesto širdyje. Jei esate kultūros žmogus, jei išvykę atostogų tyrinėjate miestus, jų senamiesčius ir vakarienė jaukioje vietinėje kavinukėje jums yra daug kartų geriau nei Turkijos „viskas įskaičiuota“ vakarienė, butas Kauno senamiestyje – ideali vieta jums gyventi. Įsigiję butą senamiestyje, gyvensite nuolat gyvoje ir pilnoje miesto dalyje, kurioje gausu kultūrinių erdvių ir pramogų;
  • Parduodami butai senamiestyje dažniausiai yra aukštomis lubomis, kas suteikia autentiškumo ir sukuria senamiesčio pojūtį. Aukštos lubos – geresnė akustika, daugiau galimybių kabinti sūpynes ar sukurti įspūdingą interjerą;
  • Puiki infrastruktūra taip pat įskaičiuota į buto senamiestyje kainą. Įsivaizduokite, savaitgalį norite nuvykti į turgų, o iki jo jums – keliasdešimt kilometrų iš kito mikrorajono. Gyvendami senamiestyje, į turgų nueisite per keletą minučių. Čia tik vienas iš pavyzdžių, tačiau parduodami butai senamiestyje dovanoja galimybę viską pasiekti greičiau ir nuolat būti visų įvykių centre.

Jei šiuo metu esate apmąstymų kryžkelėje ir neapsisprendžiate, kur įsigyti butą – užmiestyje, miegamuosiuose rajonuose ar senamiestyje, visada įsiklausykite į savo poreikius. Visada galite pabandyti išsinuomoti būstą toje vietoje, kur svarstote pirkti ir pagyventi kurį laiką, kad suprastumėte, ar jums ten patinka. Parduodami butai senamiestyje visada užtikrins puikią susisiekimo ir paslaugų infrastruktūrą ir ten gyvendami visada jausitės miesto istorijos dalimi.

Į visa tai atsižvelgia ir būsto vystytojai bei statytojai, užsiimantys generaline ranga. Tai ilgas ir kruopštus darbas, dažnai trunkantis ilgus metus, nes būtina atsižvelgti ir į miesto poreikius bei reikalavimus. Generaliniai rangovai užsiima visų kvartalų planavimu, todėl čia reikia apgalvoti viską nuo pradžių, kad išvengtų kai kurių nesėkmingų statybos projektų likimo.