Parduodu ekovatos pūtimo įrangą: iš kur verta ją įsigyti?

Internete bei socialiniuose tinkluose gausu įrašų, skelbiančių „parduodu ekovatos pūtimo įrangą“. Dažnu atveju tai yra patikimos įmonės, tačiau galima rasti ir perpardavinėtojų ar net apgavikų, kuriems sumokėjus didelę sumą pinigų, prekės negausite. Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime, kas yra ekovatos pūtimo įranga ir kodėl verta ją pirkti tik iš patikimų įmonių.

Užpildo oro tarpus

Šiltinimas ekovata yra namo šiltinimo būdas, kai puri ekovata, specialiu ekovatos pūtimo apratu, yra įpučiama į sienose esančias angas arba į tarpus tarp sijų. Praktikoje dažnai yra naudojama ir rulonų pavidalo mineralinė stiklo vata, todėl šiltinimas ekovata skiriasi būtent technologija, nes ekovata yra biri medžiaga ir įpučiama į tarpus ir angas naudojant specialią įrangą. Ekovatos pūtimo įranga turi talpyklą, kurią reikia užpildyti ekovata. Tuomet naudojantis įrangoje esančiomis skirtingo storio žarnomis ir antgaliais, ekovata įpučiama į sienų ertmes ar palėpėje esančias erdves tarp sijų.

Patikimas pardavėjas

Nors internete tikrai nemažai įrašų, kuriuose rašoma „parduodu ekovatos pūtimo įrangą“, tačiau ieškant geriausio sprendimo, labai svarbu neapsigauti. Ekovatos pūtimo įranga yra ganėtinai brangi, todėl sumokėjus pinigus, norisi būti tikram, jog gausite kokybišką prekę. Dideles sumas kainuojančios prekės itin traukia sukčius ir apgavikus, todėl nepasidomėjus ir aklai perkant iš pirmo pasitaikiusio skelbimo ar įtartinai atrodančio puslapio, didėja rizika finansiškai skaudžiai nukentėti. Taip pat, perkant iš bet kokio fizinio žmogaus ar nepatikimos internetinės parduotuvės, nebūsite garantuoti, jog gausite kokybišką prekę. Namo šiltinimas – itin svarbus namų statybos etapas, kur labai svarbu kokybiškai atliktas darbas. Įsigydami nekokybišką ekovatos pūtimo įrangą, rizikuojate rezultate turėti blogai apšiltintą namą ir didesnius šildymo kaštus. Dėl šių priežasčių, planuodami įsigyti ekovatos pūtimo įrangą ir dairydamiesi pardavėjų internete, nepasikliaukite aklai skelbimais „parduodu ekovatos pūtimo įrangą“. Radę skelbimą, pasidomėkite pardavėju, ar jis patikimas, ar suteikia prekei garantiją bei konsultacijas ekovatos pūtimo įrangos klausimais. Patikimas pardavėjas visada parduos tik sertifikuotą, kokybišką įrangą, turės oficialų savo puslapį, galės atsakyti į jūsų užduotus klausimus, suteiks garantiją.