5 patarimai, kurių laikantis galima be vargo numesti svorį

Visus būdus numesti svorį dažniausiai žinome ir taip. Tačiau praktiškų patarimų paprastai nesilaikome, pamirštame, ignoruojame. Arba tiesiog atidėliojame pradžią. O to daryti nereikėtų, tuo labiau, jog numesti svorį gali būti nesudėtinga.

Tik mes nekalbame apie 10 kg per savaitę. Nekenksminga sveikatai yra 1-2 kg per mėnesį ir to pasiekti galima nesivarginant. Štai 5 paprasti patarimai, kurių turėtumėte laikytis ir pamatysite rezultatus.

Papildykite mitybą skaidulomis

Skaidulų yra sveikuose maisto produktuose, įskaitant daržoves, vaisius, pupeles ir sveikus grūdus. Kai kurie tyrimai parodė, kad paprasčiausiai valgant daugiau skaidulų turinčio maisto, jūs galite numesti svorį ir jį išlaikyti be jo-jo efekto.

Padidinti suvartojamą kiekį yra taip pat paprasta, kaip į salotas įdėti pupelių, pusryčiams valgyti avižas ar užkąsti skaidulų turinčiais riešutais ir sėklomis.

Venkite pridėtinio cukraus

Pridėtinis cukrus, ypač iš saldžių gėrimų, yra pagrindinė nesveiko svorio augimo ir sveikatos problemų, tokių kaip diabetas ir širdies ligos, priežastis. Be to, tokiuose maisto produktuose kaip saldainiai, limonadas ir kepiniai, kuriuose yra daug pridėtinio cukraus, paprastai yra labai mažai maistinių medžiagų, kurių jūsų kūnas turi gauti, kad išliktų sveikas.

Maisto produktų, kuriuose yra daug pridėtinio cukraus, išbraukimas iš mitybos yra puikus būdas numesti antsvorį.

Svarbu pažymėti, kad net maisto produktuose, reklamuojamuose kaip „sveiki“ ar „ekologiški“, gali būti labai daug cukraus. Todėl skaityti produktų etiketes yra būtina.

Sakykite „taip“  sveikiems riebalams

Nors riebalai yra pirmas dalykas, kuris sumažėja mityboje, kai bandote lieknėti, sveiki riebalai iš tikrųjų gali padėti pasiekti svorio metimo tikslus.

Iš tiesų, laikantis daug riebalų turinčios dietos, kurioje gausu maisto produktų, tokių kaip alyvuogių aliejus, avokadai ir riešutai, nustatyta, kad maksimaliai sumažėja antsvoris. Be to, riebalai padeda ilgiau išlikti sotesniems bei mažina alkį.

Sumažinkite išsiblaškymą

Nors valgymas prieš televizorių ar kompiuterį gali atrodyti ne kaip dietos sabotažas, valgant ir užsiimant tuo metu kokia veikla galite suvartoti daugiau kalorijų ir priaugti svorio.

Valgymas prie pietų stalo, atokiau nuo galimų trukdžių, yra ne tik geras būdas išlaikyti savo svorį krentantį – tai taip pat suteikia laiko vėl būti su artimaisiais.

Išmanieji telefonai yra dar vienas prietaisas, kurį turėtumėte atsidėti valgydami. El. laiškų,  instagram ar Facebook srauto tikrinimas yra toks pat blaškantis dalykas kaip televizorius ar kompiuteris.

Svarbiausia sveikata

Daugelis žmonių mano, kad, norėdami pradėti numesti svorį, jie turi laikytis griežtos rutinos ir alinančių pratimų

Nors įvairios veiklos rūšys yra svarbios, kai bandote atgauti formą, vaikščiojimas yra puikus ir lengvas būdas deginti kalorijas. Tiesą sakant, įrodyta, kad tik 30 minučių ėjimo per dieną padeda numesti svorį.