Paroda kauniečiams – „Deformuoti veidai“

deformuoti vaizdai

Šiuolaikiniais technologijų laikais neretas iš mūsų pasimetame dirbtinumo ir beribių žinių spąstuose. Visi esame labai užsiėmę, nuolatos skubame ir pasauliui rodome tik gražiausią savo veido versiją. Tuo metu mūsų tikrasis veidas, kaip ir asmenybė, yra kažkur paslepiamas.

Nuo pat lapkričio 22 dienos esate maloniai kviečiami apsilankyti parodoje, pavadinimu „Deformuoti veidai“. Šis renginys iš viso truks 20 dienų, tad nespėjusiems į atidarymą, yra laiko apsilankyti parodoje ir vėliau.

Paroda atskleidžia tokius veiksnius, kaip mūsų asmenybės susidvejinimai ir siekis parodyti save tik iš geriausios pusės. Parodoje yra keliamas klausimas: kas iššaukia mūsų veidų deformacijas? Yra rodoma, kad kiekvieną žmogaus veidą gali skirtingai nulemti jo asmeninės charakterio savybės, aplinka, emocijos ar netikėtos gyvenimiškos situacijos. Kviečiame iš arti susidurti su deformuotais veidais, pamatyti, kaip jie iš tiesų atrodo ir priimti gyvenimo savitumą ir išskirtinumo būtinybę.

Parodoje menininkai susirinks tikrai iš labai skirtingų disciplinų ir kiekvienas jų atskleis, kaip kūryba gali būti susijusi su skirtingais veidais. Mums bus suteikta proga kartu su menininkais tyrinėti deformuotų veidų atsiradimo kilmę ir išskirtinumą.

Parodos laikas: nuo lapkričio 22 dienos, 18 valandos.

Parodos trukmė: 20 dienų.

Parodos vieta: meno erdvė, esanti sandėlių g. 7, Kaune.