Šokio spektaklis „Ana Karenina“ Girstučio rūmuose

 ana karenina

Tolstojus, rašydamas savo romaną „Ana Karenina“ aiškiai prabilo apie kiekvienos moters teisę būti laimingai ir netapti vyro savimeilės įrankiu. Gyvenimo taisyklės ir realus gyvenimas – tai tik dalis iš dviejų temų, kurios yra nagrinėjamos šiame romane. Tie, kurie nori įspūdingai praleisti šeštadienio vakarą – būtinai pasirinks ateiti į A. Cholinos spektaklį, kuris yra paremtas L. Tolstojaus romano „Ana Karenina“ motyvais.

Pagrindinį Anos vaidmenį šokio spektaklyje atlieka balerina B. Molytė. Būtent šios atlikėjos atradimas ir paskatino A. Choliną pastatyti spektaklį. Jo metu Jūs galėsite pamatyti ir muzikinio teatro solistą G. Visockį. Verta paminėti ir tai, kad už teatro grimą ir kostiumus yra atsakingas pats J. Statkevičius.

Andželika Cholina šio spektaklio nenori priskirti tam tikram žanrui. Šis renginys yra tikrai įvairiapusiškas, drąsus ir lankstus kiekvieno žmogaus žanro interpretacijoms. Spektaklyje tiesiog yra siekiama estetiškai pateikti, tai, kas yra svarbu kiekvienai moteriai dabartiniame pasaulyje.

Šokio spektaklis „Ana Karenina“ susidaro iš dviejų dalių. Būtinai ateikite, nepasigailėsite!

Renginio laikas: Lapkričio 24 diena, 19 valanda.

Renginio trukmė: 2 valandos ir 20 minučių.

Renginio vieta: Girstučio rūmai, Kovo 11 – osios g. 26, Kaunas.