Ketvirtadienis , spalio 17 2019
Pagrindinis / Kultūra / Kultinis spektaklis „Gero humoro dozė“ Kaune

Kultinis spektaklis „Gero humoro dozė“ Kaune

gero humoro dozėPagaliau kauniečiai sulaukė galimybės gyvai pamatyti jau dešimt metų iš eilės populiariausius „Kito kampo“ improvizacijų teatro aktorius. Šis teatras šiais metais švenčia savo 10 – tąjį, jubiliejinį gyvavimo sezoną. Šio žymaus teatro improvizacijų spektaklis, pavadinimu „Gera humoro dozė“ tikrai  nepaliks nusivylusių gerbėjų.

 

Jau šių metų spalio 11 dieną visi kauniečiai ir miesto svečiai yra kviečiami nueiti į šį nuotaikingą renginį.

 

Teatro aktoriai ir šį kartą įrodys, kad būtent improvizacijos mūsų gyvenimus daro įdomius ir kupinus humoro. Į kiekvieną savo gyvenimo istoriją visada reikia žvelgti kitu kampu.

 

„Gera humoro dozė“  – tai spektaklis, kuriame visi aktoriai vaidina visiškai tam iš anksto nepasiruošę. Būtent improvizacijos ir padeda mums viską pamatyti kitu kampu ir itin juokingai!

 

„Kito kampo“ teatro spektakliai kiekvieną kartą yra unikalūs. Šį kartą taip pat renginys bus atviro stiliaus – kiekvienas žiūrovas galės siūlyti savo scenarijus aktoriams gyvai, čia pat, scenoje. Juk tik iš tokių improvizacijų ir kyla geriausi vienetiniai pasirodymai.

 

Spektaklyje galėsime pamatyti šiuos aktorius: K. Glušajevą, M. Nedzinską, B. Latėną, M. Čižauską, O. Vygonovskį, D. Golovanovą ir, žinoma, A. Bružą.

 

Spektaklio laikas: spalio 11 d., 18 val.

Trukmė: 1,5 val.

Vieta: Girstučio rūmai, Kovo 11 – osios g. 26, Kaunas

 

 

Taip pat skaitykite

Nepakartojamos ir smagios atostogos

Jei norite savo būsimas atostogas praleisti egzotiškoje užsienio šalyje ir jau esate numatę datas, kuriomis ...