Viduržiemio koncertas botanikos sode

Daugelis žmonių po visų švenčių būna apsnūdę, sunkiai grįžta į darbus, o kiti tiesiog atostogauja. Kad žiema Jums neprailgtų, verta paieškoti įdomių pramogų savo mieste. O geriausi nuotaikos užtaisai, žinoma, yra koncertai. VDU botanikos sode šį savaitgalį kaip tik yra rengiamas puikus koncertas, kuris pabudins mus visus iš žiemos miego, bei įkvėps naujų jėgų laukti artėjančio pavasario!

 

Į VDU botanikos sodą atvykti kviečiami visi, patikėkite, žiemą čia taip pat netrūksta gražių vaizdų, o tuo pačiu dar galima pasiklausyti puikaus koncerto. Viduržiemis – puikus metas švęsti ir taip laukti pavasario, todėl būtinai ateikite į organizuojamą koncertą. Skirtingose botanikos sodo erdvėse išvysite subtilų apšvietimą, išgirsite kanklių skambesį. Taip pat ir pianiną, saksofoną bei visus kitus muzikinius instrumentus.

 

Šį savaitgalį botanikos sode vyks ne tik koncertas, bet ir įdomios ekskursijos, kurių metu išgirsite naudingų pasakojimų, bei galėsite pasimėgauti šilta arbata. Visą renginį mums ves režisierius V. Jermolovas. Ateikite ir šauniai praleiskite penktadienio popietę!

 

Koncerto laikas: sausio 25 diena, 17 valanda.

Koncerto trukmė: 3 valandos.

Koncerto vieta: VDU botanikos sodo oranžerija, Ž. E. Žilibero gatvė 6, Kaunas.