Patarimai, kaip išsirinkti orkaitę?

Jeigu šiuo metu ieškote orkaitės – visada siūlome tartis su specialistais, kurie jomis prekiauja, kadangi jie gali geriausiai atsakyti į visus kylančius klausimus bei padėti rasti tokį variantą, kokio jums labiausiai reikia.

Kaip išsirinkti orkaitę? Kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurias pateiksime žemiau. Svarbiausia yra išanalizuoti techninius parametrus ir pavyks įsigyti buitinę techniką, kuri ne tik palengvina gyvenimą šiandien, tačiau ir dar tarnaus labai daug metų.

Pirmiausia siūlome susipažinti su orkaičių tipais. Priklausomai nuo tipo kinta ir technikos funkcionalumas, tad būtinai žiūrėkite, kuris variantas Jums labiausiai tinka.

  1. Įmontuojamos orkaitės.
  2. Laisvai pastatomos orkaitės.

Įmontuojamos dažniausiai pasirenkamos tokiu atveju, kai norisi, kad baldai išlaikytų vientisumą, kad jos atrodytų harmoningai kartu su virtuvės patalpa. Tuo tarpu pastatomos gal ir ne taip skoningai įsikomponuoja aplinkoje, tačiau daugeliui patinka tai, kad jų laikymo vieta gali būti keičiama. Taigi, galima pertvarkyti virtuvę tuomet, kai pabodo jos pozicija arba stilius. Tačiau čia jau kiekvieno pasirinkimas, kadangi abiejų tipų orkaitės yra puikios, tad rinktis reikia pagal techninius parametrus.

Taip pat tiksliai žinodami, kurioje vietoje  orkaitė bus, žiūrėkite, kokių matmenų buitinė technika jums labiausiai tinka. Nors dažniausiai yra standartai, tačiau tikrai rasite ir platesnių ir siauresnių, kurios geriausiai atitinka konkrečią vietą, kurioje orkaitė bus laikoma.

Lygiai taip pat reikia kuo daugiau dėmesio skirti talpumui. Jis padeda suprasti – kiek maisto vienu metu galima pagaminti ir tuo pačiu – kokie patiekalai dažniausiai turi būti gaminami, kad vietos tikrai užtektų.

  1. Nuo 35 iki 50 litrų orkaitė geriausiai tinka ir patenkina iki 2-iejų žmonių poreikius;
  2. Nuo 40 iki 70 litrų talpos orkaitė labiausiai tinka nedidelei šeimai, kurioje yra 3-4 asmenys;
  3. O orkaitės, kurios  yra apie 70 litrų labiausiai tinka tiems, kurių šeimoje yra daugiau nei 4 asmenys.

Galiausiai siūlome kuo daugiau dėmesio skirti gamintojams, kurie vis dažniau aptariami internete. Esame tikri, kad rasite variantą, kuris giriamas labiausiai ir nebus per daug brangus.