Kartoninės dėžės siuntoms: šios ir kitos populiarios pakavimo priemonės

Šiandien tiek privatūs asmenys, tiek įmonės įvairiausias prekes ar dokumentus dažniausiai gauna paštu arba per kurjerių tarnybas. Tad visai nenuostabu, jog pakuotės kokybė dažnai yra net aktualesnė nei joje esančio daikto gerosios savybės. Elektroninės parduotuvės vokucentras.lt darbuotojai teigia, jog jiems pasyvių darbo dienų tikrai pasitaiko mažai. Vokai, kartoninės dėžės siuntoms, popieriniai ar polietileno maišeliai, oro pagalvių kilimėliai, užspaudžiami maišeliai, dovanų pakavimo juostelės – gaminiai, kurie reikalingi užtikrinti saugiam ir kokybiškam siuntos pristatymui. 

Taigi, kokios tos pakavimo priemonės, kurios užtikrina idealų siuntų pristatymą? Paminėsime svarbiausias:

  • Popierinės kartoninės dėžės – pats populiariausias gaminys skirtas transportavimui. Pagrindinė medžiaga joms pagaminti, be abejonės, yra kartonas. Kartonas turi labai didelį privalumą, lyginant su kitomis medžiagomis – ekologiškumą. Pagrindinė žaliava naujo kartono gamybai gaunama perdirbant jau panaudotą kartoną. Vadinasi, pasirinkę tokius gaminius ne tik apsaugosite vertingus  daiktus, bet ir prisidėsite prie aplinkos tausojimo. Be ekologiškumo kartonas dar pasižymi ir universalumu. Jį galima lenkti, klijuoti, kirsti, spausdinti ir kita. Šiandienos prekybininkai, ir mūsų paminėti vokucentras.lt speciaistai gali pasiūlyti pačių įvairiausių formų ir dydžių kartoninių dėžių ir dėžučių: standartinių, dėžių iš dviejų dalių, dėžių paštomatams, dėžučių dovanoms ir kita. 
  • Oro pagalvių kilimėliai ar kitaip vadinama burbulinė pakavimo plėvelė – labai naudinga pakavimo priemonė, kai norima saugiai transportuoti dūžtančius daiktus. Tokioje plėvelėje įsukti daiktai ir saugiai uzklijuoti kartoninėje dėžėje – absoliutus garantas, jog daiktai nukeliaus į reikiamą vietą visiškai nepažeisti. 
  • Užspaudžiami maišeliai bus nepamainoma pakavimo priemonė labai smulkiems daiktams. Jie užtikrins, jog nė viena smulki detalė nepasimes kažkur kelionės metu. Taip galima pakuoti birius, drėgmei jautrius daiktus, dekoro priemones ir panašiai.
  • Kai reikia supakuoti svarbius laiškus ar dokumentus, patariama pasirinkti tam skirtus vokus. Jie būna pagaminti iš tvirto popieriaus ir apsaugo tiek nuo drėgmės, tiek nuo įvairiausių mechaninių pažeidimų. 
  • Lipni juosta – priemonė be kurios neišsiversite pakuodami daugelį siuntinių. Nekokybiškai apklijuota pakuotė gali atsidaryti ar būti paveikta įvairių išorės veiksnių, tad reikalui esant negailėkite lipnios juostos.

Žinote patarlę – skūpus moka dvigubai? Tad negailėkite investuoti į kokybiškas pakavimo priemones.Tai be galo svarbu ne tik buityje, bet ir versle. Patenkinti klientai ar verslo partneriai dėl tokio aptarnavimo noriai ir toliau naudosis jūsų paslaugomis.