Patarimai, kurie padės tobulai sutvarkyti drabužių spintą

Drabužių spintos tvarkymas daugeliui žmonių atrodo tikra kančia. Ypač tokiu atveju, jeigu norite, kad Jūsų spinta visada atrodytų tobulai, tačiau po sutvarkymo joje labai greitai prasiaučia uraganas ir tenka vėl iš naujo susitvarkyti. Drabužių spinta gali atrodyti puikiai visą laiką. Paprasčiausiai reikia žinoti – kaip susitvarkyti.

Spintos

Pradėkite nuo tinkamos spintos pasirinkimo. Jei turite mažai vietos ir norite maksimaliai išnaudoti drabužinę ar vietą, kurioje bus drabužinė, galite pasinaudoti tokiu populiariu dalyku kaip buitiniai stelažai ir susikurti savo spintą. O tuomet joje tvarkytis kaip tinkamiems.

  • Grupavimas pagal spalvas gali pasirodyti keistas patarimas, tačiau praktika rodo, kad toks tvarkymosi būdas yra greičiausias. Juolab, tam tikro sezono metu mes dažniausiai dėvime tam tikrų atspalvių drabužius: žiemos metu tamsesnius, o pavasarį – šviesesnius, taigi labai dažnai būna sujauktos tik dvi krūvelės esančios spintoje.
  • Labai naudinga atskirti naminius drabužius nuo darbo ir šventinius nuo darbinių. Tai ir greitesnis drabužių sutvarkymas ir tuo pačiu, vėlgi, pavyks ilgiau išlaikyti tvarką. Tegul patogiausioje spintos vietoje būna tie drabužiai, kuriuos Jūs dėvite dažniausiai.
  • Nedidelius drabužius dėkite į stilingas dėžes, kurias galite pasidaryti patys. Nedideli drabužiai yra ne tik apatiniai ir kojinės. Paprasčiausios maikutės, kurios dažniausiai būna dėvimos po kitais drabužiais – taip pat gali būti dedamos į dėžutę iš kurios bus ne tik paprasta pasiimti, tačiau ir padėti atgal.
  • Pakabos gali padėti padidinti tvarką spintoje. Tačiau kad jos būtų funkcionalios – kaskart kai pasinaudosite drabužiu – jį reikia pakabinti į atitinkamą vietą. Ant pakabų dažniausiai pakabinami „išeiginiai“ drabužiai, kuriuos reikia saugoti. Natūralu, kad treninginių kelnių ant pakabos kabinti neverta. Jeigu tokias kelnes dažnai dėvite namuose – suraskite tokią vietą, kur jos visada būtų po ranka.
  • Mažai dėvimus drabužius ne tik kad dėkite į spintos galą. Galima juos paprasčiausiai sudėti į maišus ir nunešti į palėpę. Žinoma, labai dažnai išmesti drabužius gaila, ypač jeigu jie yra mažai dėvėti. Tačiau esant palėpėje jiems nieko neatsitiks, o jeigu jų prireiks kartą per metus – visada bus po ranka.

Kaip susitvarkyti drabužių spintą? Pasinaudokite šiais Sandeliavimolentynos.lt patarimais ir nepamirškite, kad kuo kaskart tvarkingiau sudėsite drabužius – tuo mažiau reikės tvarkytis.