Patarimai renkantis vestuvinių žiedų stilių

Vestuvinis žiedas yra ne tik papuošalas. Be neginčijamų estetinių vertybių ir simbolikos, svarbu, kad jis būtų patogus ir praktiškas, jis turėtų atitikti žmogaus gyvenimo būdą bei aprangos stilių. Taigi, kaip išsirinkti tobulą vestuvinį žiedą?

  1. Stilius

Dabar labai populiarus ir praktiškas sprendimas vestuvinį žiedą derinti kartu su sužadėtuvių žiedu. Dažniausiai jie yra perkami tame pačiame salone, iš tos pačios žiedų kolekcijos.

Kaip suderinti sužadėtuvių žiedą su vestuviniu žiedu?

Galima visiškai atsisakyti sužadėtuvių žiedo, tada jis svarbią vietą užleis vestuviniam. Tai galima padaryti, pavyzdžiui, kai žiedas yra išskirtinai didelis ir nepatogus darbe bei buityje. Taip pat be galimybės nešioti tiek vestuvinį, tiek sužadėtuvių žiedą ant tos pačios rankos piršto, populiarus sprendimas juos nešioti ant skirtingų rankų pirštų.

  1. Praktiškumas

Renkantis žiedą reikia atsižvelgti į tai, kad jis bus nešiojamas kasdien. Jei žmogus yra aktyvus, daugelį darbų atlieka rankomis, tinkamiausias žiedas – siauras, plokščias žiedas, pagamintas iš labai atsparaus įbrėžimams metalo, pavyzdžiui, titano ar platinos.

  1. Priežiūra

Nesvarbu iš kokios medžiagos pagamintas žiedas, jo priežiūra yra labai svarbi. Tai yra taip pat tam tikras kriterijus renkantis vestuvinius žiedus, nes nuo metalo lydinio priklauso, kaip dažnai teks juos valyti. Verta pasiklausti apie profesionalią valymo bei blizgesio atstatymo paslaugą, juvelyrikos parduotuvėje, kurioje perkami žiedai. Tokia paslauga paprastai yra gana brangi, tačiau dažnais atvejais ji priklauso garantinio laikotarpio metu. Daugiau apie žiedus, jų priežiūrą ir kitas juvelyrines paslaugas: https://www.auksoisparduotuve.lt/vestuviniai-ziedai.

  1. Išskirtinės detalės

Vestuvinių žiedų graviravimas suteikia jiems unikalumą, todėl sutuoktiniai gali būti tikri, kad jų papuošalai yra vienetiniai. Svarbios reikšmės yra išgraviruojamos vidinėje žiedo pusėje ir dažniausiai atitinka vestuvių datą arba jaunavedžių vardus.