Plaukelių šalinimas lazeriu, skutimosi peiliukai, depiliacija ir kiti pasirinkimai

Plaukelių šalinimas lazeriuBene kiekviena šiuolaikiška moteris reguliariai šalina odos plaukelius. Tai yra tiesiog neatsiejama jų grožio priežiūros sudedamoji dalis. Tačiau kalbant apie plaukelių šalinimą reikėtų kalbėti ir apie turimus pasirinkimus. Tai reiškia, kad kiekviena iš mūsų galime rinktis labai skirtingus odos plaukelių šalinimo būdus – ir kiekvienas iš jų pasižymi vis kitokiais aspektais. Taigi, pateiksime jums keletą galimų pasirinkimų, kuriuos žinodamos galėsite lengviau nuspręsti, kuris variantas jums būtų pats tinkamiausias ir priimtiniausias.

  • Be abejo, pats populiariausias odos plaukelių šalinimo būdas yra skutimosi peiliukai. Tai tradicinis pasirinkimas, kuris pripažįstamas kaip pats paprasčiausias ir pigiausias. Tačiau nepaisant šių dviejų privalumų, jis turi ir labai daug minusų. Nėra ko abejoti, kad kiekviena moteris su jais yra ne kartą susidūrusi. Visų pirma, skutimosi peiliukai gali įpjauti odą. Jie taip pat gali sukelti įvairias alergines reakcijas. Neretai odos plaukelius nuskutus skutimosi peiliuku, ji tampa labiau sudirgusi, atsiranda spuogeliai ir kiti neigiami odos pakitimai. Tai sukelia nemažai papildomų problemų, todėl pastaruoju metu pastebima, kad vis daugiau moterų ieško kur kas saugesnių ir efektyvesnių priemonių.
  • Antrasis ne ką rečiau pasirenkamas sprendimas – tai odos plaukelių depiliacija vašku. Žinoma, įprastai šios procedūros yra atliekamos kosmetologo kabinete, kuris turi visą tam reikiamą depiliacijos įrangą ir taip pat turi teisę atlikti tokio pobūdžio procedūras. Odos plaukelius pašalinus depiliacijos pagalba, jie atauga per ilgesnį laiką nei jau minėtu įprastiniu pirmuoju atveju.
  • Dar viena efektyvi alternatyva – tai plaukelių šalinimas lazeriu. Žinoma, ši procedūra atliekama grožio klinikose, kuriose šios srities specialistai turi visas reikiamas moderniausias priemones ir labai didelę patirtį. Tai yra alternatyvus pasirinkimas, kuris pastaruoju metu pripažįstamas kaip vienas iš efektyviausių.
  • Taip pat galima paminėti ir epiliatorius bei fotoepiliatorius, kurie naudojami namų sąlygomis. Jų pagalba taip pat galima išvengti pernelyg dažno plaukelių šalinimo.

Be abejo, galima paminėti ir daugiau plaukelių šalinimo būdų, tačiau svarbiausia yra tai, kad jūs pasirinktumėte būtent tokias priemones, kurios atitinka jūsų keliamus reikalavimus, nekenkia jūsų odai ir padeda pasiekti pačius geriausius rezultatus.