Pojūčių dailės paroda „Blind date“

Pojūčių, tiksliau lytėjimo dailės paroda suteikia unikalią progą regos sutrikimus turintiems asmenims pajausti ir susipažinti su meno kūriniais. Tikriausiai pastebėjote, kad įvairios dailės parodos pirmiausia yra orientuotos į paprastus žmonės, o neįgalieji dažnai būna pamiršti. Būtent todėl Kauno paveikslų galerijoje ir pradėta organizuoti dailės paroda akliesiems.

 

Susipažinti su įvairiais meno kūriniais nori visi, todėl šį kartą yra skiriamas išskirtinis dėmesys neregiams. Nuo pat vasario 8 dienos iki kovo 31 Jums suteikta puiki proga pamatyti neeilinius kūrinius ir pajusti juos tikrąją prasme – lytėjimo pojūčiu.

 

Įdomu tai, kad čia rasite ne tik šiuolaikinių dailės meno kūrinių, tačiau net ir atėjusių iš 20 amžiaus. Susipažinti su kūriniais bus galima susipažįstant ir su skirtingo amžiaus meno judėjimais. Čia pajausite ir peizažus ir portretus ir net dekonstruotus paveikslus. Dailės galerijoje bus kuratoriai, kurie pateiks Jums įdomių įžvalgų, susijusių su tam tikrais čia esančiais meno kūriniais. Čia bus ne tik originalių, bet ir taktilinių paveikslų, kurie buvo parengti skulptorių, pasikonsultavus su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga. Buvo tartasi ir su specialistais iš Italijos.

 

Parodos laikas: 2019 vasario 8 – kovo 31 dienomis.

Parodos trukmė: 51 diena.

Parodos vieta: Kauno paveikslų galerija, K. Donelaičio g. 16, Kaunas.