Vasario 16 diena Kauno IX forto muziejuje

Lietuvos valstybės atkūrimo diena – didi šventė visiems piliečiams, todėl šią dieną kiekvienas mūsų ieškome ne tik įdomių ar linksmų, bet ir prasmingų renginių. Kauno centre išties veiks įdomi programa visą dieną, tačiau visiškai nebūtina pasinerti į pačio miesto įvykių epicentrą. Galima atrasti ir įdomesnių vietų. Viena jų – tai IX forto muziejus, kuris vasario 16 – tosios proga, dovanoja kauniečiams nemokamą ekspozicijų lankymą.

 

Vasario 16 dieną visi norintys aplankyti šį muziejų, yra laukiame dviejuose pastatuose: IX forte ir Okupacijų ekspozicijoje. Taip pat šią dieną bus organizuojamos ir mokamos, įdomios ekskursijos visiems patogiu laiku – kas valandą. Todėl tikrai kiekvienas svečias galės atrasti sau patį patogiausią laiką. Verta žinoti, kad nors ekskursijos ir mokamos, tačiau mokestis bus tikrai simbolinis ir nesudarys Jums papildomų finansinių rūpesčių. Nors į ekskursijas iš anksto registruotis nereikia, tačiau rekomenduojama atvykti anksčiau.

 

Ekskursijų laikas: vasario 16 dieną, 11, 12, 13, 14 ir 15 valandomis. Muziejaus ekspozicijas galima lankyti nuo 10 valandos ryto.

Ekskursijų vieta: Kauno IX forto muziejus, Žemaičių plentas 73, Kaunas.