Smagios ir pigios kelionės po pasaulį

kelionės

Kai žmonės teigia, kad keliauti yra brangu, dažniausiai jie vadovaujasi mitais, o ne savo praktine patirtimi. Tuo tarpu, kai taip teigiama turint praktinės patirties, tampa akivaizdu, kad žmonės savo kelionių metu pasitelkė labai neefektyvius, neekonomiškus ir nepraktiškus sprendimus, kurie nulėmė dideles jų kelionės išlaidas. Todėl jei jūs vis dar esate skeptiškai nusiteikę tolimesnių kelionių atžvilgiu, nepraleiskite progos pasinaudoti šiais pigesnėms kelionėms skirtais patarimais.

Įsigykite paskutinės minutės keliones

Skrydžių bilietų kainos gali labai reikšmingai skirtis atsižvelgiant į metų laiką, mėnesį, savaitės dieną ar kitus kelionėms svarbius veiksnius, todėl jei esate pasiruošę kelionei, tačiau dar nežinote, kur norėtumėte nuvykti, galite įsigyti paskutinės minutės keliones, kurios yra siūlomos gerokai žemesnėmis kainomis. Ir nors tokių pasiūlymų atveju jums gali tekti pasiskubinti, tai labai teigiamai atsilieps jūsų kelionės biudžetui.

Venkite kelionių sezono įkarštyje

Jei jūs turite galimybę į savo kelionę leistis ne sezono metu, taip ir padarykite! Skrydžių ir viešbučių kainos labai reikšmingai pakyla tuomet, kai prasideda sezono metas. Taip pat jokiu būdu neturėtumėte savo atostogų planuoti švenčių metu, nes tai jūsų kelionę galėtų paversti ne tik labai brangia, tačiau ir varginančia, kuomet turėtumėte didžiąją savo kelionės dalį praleisti nesibaigiančiose žmonių spūstyje ir klientų eilėse. Kelionė ne sezono metu sumažina išlaidas ir padeda keliauti patogiau.

Daugiau vaikščiokite

Tikrai ne kiekvieną turistinį objektą jums privalu pasiekti naudojantis transportu. Net jei jūs rinksitės viešąjį transportą, kuris įprastai būna pigesnė keliavimo alternatyva, jums vis tiek teks patirti išlaidas. Todėl jei norite keliauti pigiau, nepraleiskite progos daugiau vaikščioti. Tai ne tik sutaupys jums daugiau pinigų, tačiau taip pat pagerins ir jūsų fizinę formą bei bendrą savijautą.

Gaminkite patys ir/arba valgykite kaip vietiniai

Visų pirma, jei nenorite, kad jūsų biudžetas pradėtų sekti vos tik įsėsite į lėktuvą, lėktuve neužsisakinėkite oro linijų siūlomo maisto – jis yra neįtikėtinai brangus! Su savimi į lėktuvą galite pasiimti savo pačių pagamintą maistą ar iš anksto įsigytų užkandžių (žinoma, tai neturėtų būti skystas maistas). Tą patį galima pasakyti ir apie laiką, kurį praleisite laukdami savo skrydžio – neturėtumėte keliauti į oro uoste esančius restoranus, kavines ir greito maisto užkandines, nes jose parduodamo maisto kainos yra gerokai didesnės.

Tuo tarpu nuvykę į pasirinktą šalį taip pat turėtumėte aplenkti turistų traukos centruose įsikūrusius restoranus ir kavines. Įprastai tokiose maitinimo vietose maistas būna ne tik labai brangus, tačiau ir gerokai prastesnis (nei iš tolo nepanašus į tikrą vietinių mėgstamą tradicinį maistą). Ir nors įprastai pigiausia yra maistą gamintis patiems, jei norėsite kartas nuo karto pavalgyti restorane, rinkitės tik tuos restoranus, kurie yra įsikūrę gerokai tolėliau nuo miesto centro ir kuriuose matote lankantis vietinius gyventojus. Tikėtina, kad tokiose vietose gaminamas maistas bus tradicinis ir pasižymintis labai aukšta kokybe.

Neapsistokite miesto centre

Jei pro jūsų viešbučio kambario langą atsiveria vaizdas į Eifelio bokštą, labai tikėtina, kad jūsų viešnagės kaina bus astronominė. Jei norite pigesnės kelionės, venkite apsistoti miesto centre. Optimaliausia, jei rezervuotumėte už miesto ribų įsikūrusį viešbutį. Ir tai tikrai nereiškia, kad jame jums bus pasiūlytas prasto lygio aptarnavimas. Net ir tolėliau nuo miesto centro esančiuose viešbučiuose jūs galite sulaukti labai kokybiško aptarnavimo ir aukšto lygio apgyvendinimo paslaugų, kurios yra siūlomos žemesnėmis kainomis.