Didelių dydžių darbo rūbai, kur pirkti?

drabužiai

Kiekviename Lietuvos mieste yra bent po keletą parduotuvių parduodančių darbo rūbus. Sostinėje ir keliuose kituose didžiuosiuose miestuose jų yra dešimtys. Asortimentas viršutinių ir apatinių drabužių bei avalynės yra platus tačiau taip yra tik standartinio kūno sudėjimo žmonėms ir šiek tiek stambesniems. Didesnių nei XXL dydžio darbo drabužių ieškantys žmonės susiduria su problema kad jiems patinkamo rūbų modelio pardavėjai negali pasiūlyti. Kodėl taip yra? Iš dalies tai paaiškinama tuo, kad mažuose miestuose šių darbo drabužių paklausa yra palyginti nedidelė, apklausus įmones paaiškėjo, kad vidutiniškai tai sudaro apie 8 proc. jų pardavimų. Laikyti tokias prekes parduotuvės lentynoje gali būti nuostolinga iš skyrus tuos atvejus kai darbo drabužius gaminanti ar parduodanti įmonė valdo parduotuvių tinklą, tuomet drabužiai rotuojami po skirtingas parduotuves kur yra didesnė tikimybė juos parduoti. Anksčiau darbo drabužiai buvo parduodami Gariūnuose, kitų miestų turgavietėse ir taip vadinamos bazėse. Kokia išeitis dabar? Kur įsigyti darbo rūbus stambesnio sudėjimo žmonėms?

Internetas

Čia pirkimas vyksta be gėdos ir pašaipių žvilgsnių. Nereikia rausti dėl užduoto asmeniško klausimo nes ne paslaptis kad ir šiais laikais net ir iš specializuotų parduotuvių pardavėjų galite sulaukti nemalonių replikų ar juokelių į kuriuos galite sureaguoti jautriai. Darbo rūbas ne visais atvejais turi būti kuo paprastesnio pasiuvimo ir pagamintas iš prasčiausios medžiagos. Net ir darbo metu darbuotojai nori atrodyti ne tik tvarkingai bet ir patraukliai, todėl svarbu ir stilingas dizainas. Internete prekę galite rinktis valandų valandas arba apsilankyti kitą dieną kai apsispręsite. Tai ne tik kad nekainuoja pinigų bet ir neatima daug laiko.

Trūkumai

Darbo rūbus pasimatuoti ir įvertinti galite tik atvykę į fizinę parduotuvė. Internete tai panašu, kaip sako, į katės pirkimą maiše. Darbo drabužių parduotuvės atvila.lt vadybininkas Paulius įsitikinęs, kad kaina yra viena pagrindinių priežasčių kodėl žmonės ryžtasi pirkti darbo drabužius kompiuterio pagalba. Ne visuomet prekės parduotuvėje kainuoja tiek pat kiek internete ir tos nuolaidos nėra simbolinės pvz. 5proc., dažniau tai būna 20-30 proc. nuolaida ar išpardavimo prekės. Grąžinimo garantija užtikrina vartotojo teises o greitas pristatymas ir galimybė operatyviai grąžinti prekę neatbaido pirkėjų. Žinoma, kai reikia šiandien arba rytojui tai nėra pats tinkamiausias variantas.