Spausdinimas ir dokumentų įrišimas Kaune

 

Kai reikia atspausdinti didesnį kiekį dokumentų, prasideda gana stresinis procesas – kur rasti pakankamai greitą spausdintuvą? Kiek lapų nusipirkti? O ar spausdintuvas gali atspausdinti iš abiejų pusių? Kiek visa tai kainuoja? Kaip atrodys 10 000 puslapių? Turbūt reikės dėžės jų pervežimui… Chaosas, kokių reta. Ypač, jei atspausdinimui nėra daug laiko.

Namuose paprastai dauguma studentų turi paprastą lazerinį spausdintuvą, tačiau jis skirtas atspausdinti kelis šimtus lapų per dieną. Su tūkstančiais toks nesusidoros taip greitai. Tai reiškia, kad moksliniai darbai, referatai, skenuotos elektroninės knygos ir kiti studijoms reikalingi dokumentai nebus atspausdinti laiku ir tada, kada reikia. Daugybė studentų bando rasti išeitį iš šios kartais gana nemalonios situacijos.

O išeitis gana paprasta: savo „didžiuosius“ spausdinimus atlikti profesionaliuose spausdinimo biuruose. Kaip tik toks yra įsikūręs PC „SAVAS“. Čia galima gana nebrangiai atsispausdinti kad ir tūkstantį puslapių. Spausdinimas Kaune dirba nuo 10 iki 21 valandos, todėl tai patogu atlikti po paskaitų ar per pietų pertrauką. Be to dirbama ir savaitgaliais be švenčių dienų. Tai tikrai padės studentams, kuriems savaitgalį – pats darbymetis.

Iš karto studentai mėgsta padūsauti: „Tai taip brangu…“. Gaila, kad ne matematiką studijuojate, tai tikrai greitai suskaičiuotumėte naudą.

Vieno lapo spausdinimas kainuoja 6 centus. 20 puslapių – 1,20 euro, 200 – 12 eurų. Tai labai padorios kainos, jei skaičiuotumėte ne tik popierių ir spausdintuvo kasetės pildymą, bet ir savo sugaištą laiką būtent spausdinimui.

Baigiamųjų darbų ar kitų dokumentų įrišimas – labai naudinga paslauga. Dažniausiai tai daroma specialiu prietaisu iškertant skylutes atspausdintuose lapuose. Tada specialiu prietaisu įveriama plastikinės „spyruoklė“, kuri tuos lapus susega taip, kad juos būtų galima vartyti neužlenkiant. Tokiu būdu šūsnis lapų tampa savotiška knyga. Tai labai patogu ir naudinga, ypač spausdinant mokslinius darbus, kuriuos skaito ne vienas dėstytojas.

Galima susegti kartu su plastikiniais viršeliais, o į tam tikras vietas įsegti ir spalvoto popieriaus skirtukus. Ši paslauga yra labai reikalinga besimokantiems žmonėms, verslininkams ir net moksleivių tėvams, norintiems atspausdinti skenuotas knygas ar pratybas.

Teikiamos ir kitos susijusios paslaugos. Pavyzdžiui, kopijavimas, dokumentų skenavimas ar net tekstų surinkimas. Tai paslauga, kai reikia surinkti ranka parašytą dokumento tekstą.