Statybinę medieną internetu pataria užsakyti atsargiau

statybine mediena
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/floor-wood-hardwood-floors-1256804/

Matote, kad šiais laikais statybinė mediena kainuoja ne tiek jau ir pigiai? Norėtumėte bent šiek tiek sumažinti išlaidas jos įsigijimo metu? Statybų ekspertai pabrėžia, kad pigiau statybinę medieną gali pasiūlyti specialios internetinės parduotuvės, kurios priima nuotolinius užsakymus. Šiuo metu turint kompiuterį arba išmanųjį telefoną galima pateikti bet kokio tipo užsakymą internetu. Tai liečia ir statybų sektorių – praktiškai visas statybines medžiagas dabar galite įsigyti elektroniniu būdu. Tiesa, tam reikės ir prisijungimo prie el. bankininkystės, nes vis dėlto – apmokėjimas dažniausiai turi būti išankstinis. Kai kurie medienos pardavėjai pabrėžia, kad visi užsakymai vykdomi tik apmokėjus išankstines sąskaitas, tačiau kitur taikomos ir kitokios atsiskaitymo galimybės.

Kai kurie medienos pardavėjai suteikia galimybę klientams atsiskaityti atvažiavus užsakymui. Trumpai tariant, užsakant statybinę medieną, jūs galite pateikti užsakymą nurodydami, kad atsiskaitysite atvykus pristatymui. Jums reikės nurodyti tikslų adresą bei savo asmeninius ir kontaktinius duomenis. Atvykus pardavėjo pasiųstam kroviniui, jūs galėsite vietoje atsiskaityti – grynais arba kortele. Dėl tokios pristatymo galimybės jums reikės teirautis iš anksto, nes kaip minėta pradžioje – ne visi pardavėjai tai siūlo.

Be abejo, labiausiai akcentuoti reikia sąžiningumą. Toli gražu ne visi pardavėjai yra tokie atsakingi ir sąžiningi kaip vaizduoja. Internete galima rasti netgi sukčių, kurie norės, jog visus pinigus sumokėtumėte iš anksto, o blogiausia tai, kad galite nieko ir nesulaukti. Tam, kad išvengtumėte tokių situacijų, turėtumėte itin kruopščiai pasidomėti statybinės medienos pardavėju. Tai liečia ne tik jo patikimumą – jums reikia išsiaiškinti ar jo siūloma mediena tikrai yra kokybiška. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad dauguma medienos pardavėju siūlo įvairių rūšių lentas bei kitą medieną, kuri yra kalibruota. Kalibravimas dažniausiai pasirenkamas dėl to, jog tai garantuoja mažiausią paklaidą. Tai reiškia, kad kalibruota mediena bus be galo tiksli, ir statybų metu neatsiras didelių darbų su lyginimu.

Užsakant statybinę medieną internetu, pasak ekspertų, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į kainas, pardavėjo atsiliepimus ir pristatymo bei atsiskaitymo galimybes. Viską detaliai apžvelgus ir įsitikinus, kad nebus apgavysčių, rekomenduojama pateikti užsakymą.