Vakaras – spektaklis 18:34 Mortos. Atgaivink mitą savyje

Naujųjų metų išvakarėse siūlome neliūdėti ir ilgai negalvoti, ką čia nuveikus. Kviečiame ateiti pasižiūrėti nuotaikingo vakarinio spektaklio apie 4 Mortas. Šį kartą jos pasirodys kartu su tikrais improvizatoriais: muzikantu Tadu Dešuku ir šokėju Petru Lisausku. 4 Mortos mums visiems puikiai pažįstamos menininkės L. Peleniūtė (dainininkė), M. Bladženauskaitė (aktorė), J. Dambrauskaitė (aktorė) ir I. Puišytė (šokėja ir choreografė).

 

Nuotaikingas pasirodymas tikrai nepaliks abejingų. Tikriausiai jau esate girdėję tokią legendą, kad laikotarpiu tarp Vėlinių ir Kalėdų mumyse įsikūnija įvairios vėlės. Kadangi mūsų mitologinis supratimas yra labai laisvas, galime labai puikiai pasinaudoti savo lakios fantazijos vaizdiniais ir patirti neįtikėtinų nuotykių. Būtent todėl Naujų metų išvakarėse susirinksime kartu pasižiūrėti improvizacinių pasirodymų ir susipažinti su mus supančiu paraleliniu pasauliu. Tai tikras geros nuotaikos užtaisas, prieš pat Naujųjų metų sutikimą.

 

Čia išgirsime ir folkloro dainų, susijungusių su įstabiu vaidybiniu pasirodymu. Netruks ir šokių ir savitų improvizacijų. Spektaklis pasibaigs kiek po 20 valandos ir po jo galėsite pasimėgauti šventine vakariene su savo draugais ir artimaisiais.

 

Spektaklio laikas: gruodžio 31 diena, 18.34 val.

Spektaklio trukmė: 2 valandos ir 56 minutės, vakarienė truks iki 21.30 val.

Spektaklio vieta: Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A., Kaunas.