Vietos, kurių neaplankyti Druskininkuose būtų tikra nuodėmė

druskininkai

Drąsiai galime sakyti, kad nebūtina vykti į svetimas šalis norint puikiai pailsėti it pasigrožėti nuostabia gamta. Pakanka ir Lietuvos. Viena iš tokių vietų – Druskininkai. Tai yra vienas seniausių šalies kurortų. Jei dar nesate buvęs Druskininkuose, patariame artimiausiu metu ten nuvykti. O kad būtų paprasčiau, šiame straipsnyje pateiksime sąrašą ką pamatyti Druskininkuose tiesiog privaloma.

Druskonio žiedas. Ši rami vieta yra įsikūrusi miesto centre, todėl ji tikrai patrauks jūsų akį. Žiedas pasižymi labai tvarkinga aplinka bei trykštančiu fontanu. Atvykę miesto svečiai ir vietiniai gyventojai šioje vietoje mėgsta pasivaikščioti asfaltuotais takeliais, kuriais galima apeiti aplink ežerą, arba tiesiog ramiai pasėdėti ant suoliuko ir pasigrožėti vaizdu į ežerą.

Vijūnėlės parkas. Tai kelių kilometrų ilgio takas, vedantis aplink Druskonio ir Vijūnėlės tvenkinius. Šiame parke tikrai nebus nuobodu. Čia įrengtas 4,5 km ilgio dviračių takai, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės, paplūdimys su gelbėtoju postu, tualetais ir dušais. Pavasarį šis parkas atrodo įspūdingiausiai, kadangi jame yra pasodinta šimtai tūkstančių narcizų, o šalia pėsčiųjų ir dviratininkų tako įkurta sakurų alėja.

 

Druskininkų miesto muziejus. Norintiems susipažinti su Druskininkų kurorto istorija, ši vieta puikiai tiks. Muziejus įsikūręs įspūdingame, moderno ir neoklasicistinio stiliaus pastate. Nesiruošiantiems eiti žiūrėti ekspozicijų vis tiek rekomenduojame aplankyti šį vasarnamį, nes jis tikrai traukia akį. Dar vertėtų paminėti, kad šio pastato unikalumą įrodo tai, kad tai yra labiausiai fotografuojama vieta visuose Druskininkuose.

 

Vilniaus alėja. Šalia muziejaus rasite pagrindinę kurorto pėsčiųjų gatvę – Vilniaus alėją. Eidami šia alėja turėsite progą grožėtis įdomiomis skulptūromis, Druskininkų bažnyčia ir kitais svarbiais Druskininkų miesto objektais.

 

Muzikinis fontanas. Ši vieta puikiai tinka norintiems pailsėti ir atsipūsti. Atsipalaiduoti padės šokančio vandens srovės ir žymiausios Lietuvos ir užsienio žvaigždžių melodijos. Muziką iš pateikto sąrašo taip pat galima užsisakyti patiems.

 

Tai yra tik keletas pagrindinių vietų, kurias rekomenduojame aplankyti. Todėl nieko nelaukite ir keliaukite į Druskininkus pasigrožėti nuostabia gamta ir smagiai praleisti laiką.