Druskininkų viešbučiai ir pramogos – naudinga informacija

viešbutisDruskininkai – tai miestas pasižymintis unikaliais mineralinio vandens šaltiniais, kurie garsėja savo gydomosiomis savybėmis. Mineraliniai vandenys gydymui pradėti naudoti jau prieš 400 metų ir yra tebenaudojami iki šiol. Druskininkų sanatorijos ir šiomis dienomis nepamiršta senųjų tradicijų ir gydymo metodų, todėl gydyti įvairias ligas yra naudojamas mineralinis šaltinių vanduo, durpių kaukės bei purvas.

Viešbučiai ir SPA Druskininkuose

Vykstant į Druskininkus nereikėtų nerimauti, kad neturite iš anksto susiplanavęs kur nakvoti, šiame mieste gausu kokybiškų apgyvendinimo įstaigų. Druskininkų viešbučiai pasižymi tuo, kad didžioji dalis jų turi 3-5 žvaigždučių kategoriją, kas parodo jų kokybę ir standartą. Kadangi čia daug viešbučių, tai natūralu, kad yra daug ir SPA centrų, nes didžioji dalis viešbučių siūlo SPA procedūras, baseinų ir pirčių malonumus. Viešbučiuose ir sanatorijose klientai yra išklausomi, ir apgaubiami išskirtiniu rūpesčiu, taikant tokį metodą yra suteikiama pati geriausia paslaugų kokybė. Po procedūrų, siūloma pasimėgauti baseinų ir garinių pirčių ir saunos malonumais. Pirtys taip pat teikia didelę naudą organizmui, jų dėka  yra pravalomi kvėpavimo takai bei palengvinamas kvėpavimas. Pasimėgavus SPA procedūromis, pirtimis ir baseinais klientai galį grįžti į savo viešbučių kambarius ir ten tęsti poilsį.

Laisvalaikis

Druskininkų kurortas mėgiamas ne tik dėl SPA ir viešbučių ar sanatorijų, bet ir dėl įvairių pramogų. Druskininkuose galima mėgautis tiek aktyviomis, tiek pasyviomis pramogomis nepriklausomai nuo sezono.

Visus metų laikus veikiantis Druskininkų vandens parkas lepina visus atvykusius svečius. Čia sau tinkamas ir patinkančias pramogas randa tiek vaikai, tiek suaugusieji, tiek senjorai. Šis vandens parkas yra vienas iš didžiausių vandens pramogų parkų Lietuvoje. Parke yra palaikoma tropinė temperatūra, o egzotikos prideda kelių metrų aukščio palmės. Tad atvykę į vandens parką puikiai praleisite laiką ir pailsėsite.

Pirmenybę teikiantiems žiemos pramogoms nusivilti tikrai neteks, kadangi Druskininkuose yra žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“. Tai yra vienintelė uždara slidinėjimo trasa ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Šiame, 8 hektarų pločio pramogų komplekse galima rinktis iš trijų slidinėjimo trasų, tad čia sau tinkamą trasą ras tiek pradedantysis slidinėtojas, tiek pažengęs.

Druskininkų kurortas tinka ir tiems kas nori ramiai pasimėgauti SPA procedūromis ir tiems kurie yra ištroškę ekstremalių pojučiu.