Atostogos su vaikais – misija įmanoma?

spaAtostogos su visa šeima yra tikrai puikus dalykas, tačiau neretai mažieji keliautojai pavargsta, pasidaro nuobodu ir taip praranda susidomėjimą. Todėl yra labai svarbu pasirinkti tinkamą maršrutą ir vietą kur yra poilsiaujama, geriausia, kad kelionės nebūtų tolimos. O Lietuva šiuo aspektu yra tikrai geras sprendimas. Kadangi didžiausias atstumas nuo vieno šalies krašto iki kito yra tik 400 km. Todėl šiame straipsnyje pasiūlysime keletą atostogų su vaikais pasiūlymų, kurie tiks tiek suaugusiems tiek vaikams.

Anykščiai

Anykščiai yra viena vaizdingiausių mūsų šalies vietų, todėl mėgstantiems gamtą čia tikrai patiks. Visoje Lietuvoje garsus lajų takas sužavės tiek vaikus, tiek jų tėvelius. Šiame take pasijusite lyg vaikščiodami medžių viršūnėmis, o žvelgiant į tolį galėsite grožėtis nuostabiu peizažu. Jei esate ištroškęs ekstremalių potyrių, jums patiks vasaros rogučių trasas. Verta paminėti, kad šis atrakcionas yra skirtas vyresniems nei treji metai vaikams. Kita ne ką mažiau įdomi pramoga tai paklaidžiojimas karklų labirinte, o domintiems žirgais, siūlome aplankyti unikalų Arklio muziejų.

Druskininkai

Druskininkai – vienas žinomiausių ir garsiausių Lietuvos kurortų. Šis miestas patiks ir tiems kas mėgsta SPA bei vandens pramogas, ir tiems kas negali gyventi be slidinėjimo. Tikriausiai dėl savo unikalios gamtos ir pramogų įvairovės šis miestas sulaukia tiek daug lankytojų ištisus metus. Miesto lankytojai gali mėgautis Druskininkų vandens parko teikiamais malonumais. O jei mieliau slidinėtumėte ant sniego, jums puikiai tiks žiemos pramogų centras „Snow Arena“. Jei tėveliai nori supažindinti savo vaikus Lietuvos istorija, tam puikiai tiks Grūto parkas. Vaikams tikrai patiks klausytis jūsų istorijų apie laikus, kurių jie nėra matę. Na, o išvyką į Druskininkus galite vainikuoti nuostabiais peizažais iš lynų keltuvo, pro kurio langus atsiveria Nemuno vingiai bei miesto panorama.

Pajūris

Tikriausiai niekas nesuabejos, kad atostogoms su vaikais puikiai tinka Lietuvos pajūris. Atostogas su visa šeima vertėtų pradėti Ventės rage, kuriame rasite ne tik seniausią Lietuvos švyturį, bet ir paukščių žiedavimo stotį. Norintiems pamatyti vaizdus, kurie yra nelabai būdingi Lietuvos kraštovaizd-iui, siūlome aplankyti Olando kepurės skardį. Nuo šios vietos atsiveriantis vaizdas į jūrą tiesiog užgnaiužia kvapą. Verta paminėti, kad paplūdimiai šioje vietoje yra daug tuštesni nei Palangoje ar Šventojoje, todėl ieškantiems ramybės, tai puiki vieta. Tačiau nereikėtų pamiršti ir Palangos kurorto, nes čia galite aplankyti garsųjį Tiškevičių dvarą, kurio kito tokio nėra visoje Lietuvoje.