Viskas ką turite žinoti apie el. cigaretes-vapus

Kas yra elektroninė cigaretė?

Elektroninė cigaretė yra elektroninis tabako rūkymo pakaitalas, sukuriantis garų miglą, kuri pakartoja rūkymo patirtį. Pradedantiesiems, turintiems biudžetą ar norintiems pasipuošti, yra daug tipų.

 Kokie yra elektroninių cigarečių pranašumai, palyginti su įprastomis cigaretėmis?

Įprastuose cigarečių dūmuose yra daugiau nei 4000 cheminių medžiagų, įskaitant 43 kancerogeninius junginius ir 400 kitų toksinų. Tai nikotinas, degutas, anglies monoksidas, taip pat formaldehidas, amoniakas, vandenilio cianidas, arsenas ir DDT.

Elektroninės cigaretės yra nedegios, todėl jose nėra pelenų, dūmų, deguto ar kancerogenų. Jie taip pat nekvepia įprastomis cigaretėmis (ura!) Ir plačiai manoma, kad jie nesukelia nerimo aplinkiniams.

Šios ir daugelis kitų temų išsamiau aptariamos mūsų populiariame garinimo mitologijos vadove.

Kas yra purkštuvas?

Šiandien garinimo pasaulyje yra daugybė purkštuvų tipų. Jie sėdi ant elektroninės cigaretės baterijos ir naudoja šilumą elektroniniam skysčiui išgaruoti. Jie gali būti savarankiški ir vienkartiniai, naudoti keičiamus ritinius arba būti atkurti patyrusiems garintojams, norintiems visiškai valdyti savo garinimo patirtį.

Kas yra ritė?

Tai yra jūsų garų įtaiso širdis. Paprastai su pagaminta ritė (anksčiau žinoma kaip dagčiai) pamatysite mažą vielą, apvyniotą aplink medvilnę. Medvilnė yra įmirkyta e-skystyje ir, kai viela šildoma baterija, e-skystį paverčia garais.

Ritės varža yra apibrėžiama omais, o tai rodo, kiek srovės ritė leis praeiti pro ją. Kuo mažesnis pasipriešinimas, tuo daugiau šilumos susidarys, o tai reiškia, kad iš garstyčių sulčių susidarysite daugiau garų ir pajusite intensyvesnį skonį. Neigiama yra tai, kad praleisite daugiau e-skysčio ir sumažės akumuliatoriaus veikimo laikas.

Kas yra subohmo garinimas?

Galbūt girdėjote šią išraišką vaping bendruomenėje. Jei matėte, kad vienas iš gauruotojų skleidžia didžiulius debesis, tikėtina, kad jie yra per mažo triukšmo. Grįžkite tik porą metų atgal, o mažesnio omo garavimas buvo skirtas tiems, kurie sukūrė savo ritinius ir modifikavo baterijas. Šiais laikais iš lentynos dažniausiai galima įsigyti mažesnių omų talpų, iš anksto sumontuotų ritinių ir tinkamų baterijų.

Yra du pagrindiniai būdai, kaip padidinti iš ritės išsiskiriančių garų kiekį. Pirmasis yra padidinti akumuliatoriaus galią, kad padidėtų šiluma; tačiau yra ribojamas energijos kiekis, kurį galite išleisti per ritę, kol ji nustoja gaminti daugiau garų ir tiesiog tampa labai karšta. Tai sudegins jūsų ritę, kuri nėra skonio!

Sub omo ritės atsparumas yra mažesnis nei 1 omas; jis sujungia storesnę vielą su didesniu oro srautu, todėl galite naudoti daugiau energijos prieš pradėdami kurti per didelę šilumą. Storesnė viela padidina paviršiaus plotą, kuris liečiasi su medvilne (dagtis), o tai reiškia, kad išgarinamas daugiau e-skysčio ir susidaro didesni debesys.

Kada turėčiau pakeisti ritę?

Ritės turės būti periodiškai keičiamos; laiko tarpas tarp pakeitimų priklauso nuo daugelio veiksnių. Įrenginio sunaudojimas, galios nustatymai, pasirinktas e-skystis ir kiti kintamieji turi įtakos ritės tarnavimo laikui. Paprastai jūs norite pakeisti savo ritę, kai susiduriate su sudegusiu ar prastu purkštuvo skoniu.

Kaip užpildyti ritę, kad išvengtumėte priešlaikinio perdegimo?

Prieš pirmą kartą įjungiant prietaisą, labai svarbu įsitikinti, kad jūsų ritė yra tinkamai paruošta. Norėdami tai pasiekti, galite sekti šias paprastas instrukcijas:

  • Įpilkite šiek tiek e-skysčio į skyles viršuje ir šone, kad medvilnė viduje įsigertų tarp lašelių. Būkite dosnus; jei medvilnė yra visiškai prisotinta, galite tiesiog pasukti ritę, kad ji išeitų.
  • Sumontuokite ritę ir užpildykite baką vape sultimis
  • Leiskite keletą minučių sėdėti, kad įsigertų
  • Paimkite keletą „Primer Puffs“, traukdami ant purkštuvo taip, tarsi tuštintumėtės, bet NESIDALINANT prietaiso
  • Jei jūsų prietaisas turi reguliuojamą galią, perjunkite jį į žemą padėtį ir įjunkite
  • Dirbkite didesne galia tam tikrais intervalais, kol grįšite į pageidaujamą galios lygį
  • Huzzah, dabar turėtum sėkmingai užtaisyti savo ritę!