Wake parkas Elektrėnuose – pabėgimui iš miesto

vandenlenčiu parkas 

Panašu, kad vandenlenčių sportu „užsikrėtė“ visa Lietuva. Žmonės vasaros vakarus mieliau leidžia ne prie jūros ar ežero, o wake parkuose, kur galima išbandyti šį smagų ir įtraukiantį sportą ar treniruoti gero čiuožėjo vandenlente raumenį.

Vadenlenčių sportas sparčiai išpopuliarėjo dėl keleto priežasčių. Visų pirma, nereikėtų bijoti pripažinti, kad Lietuva nėra turtinga kalnais, jūromis, bangomis ar kitais gamtos privalumais, kuriais galėtų mėgautis ekstremalesnio sporto gerbėjai. Antra, norint atsistoti ant vandenlentės nereikia jokio ypatingo fizinio pasirengimo. Čia svarbiau praktika ir užsidegimas, o sportą išbandyti gali ir 5 metų vaikai. Na, o trečia – wake parkas yra ta vieta, kur galima ne tik sportuoti, bet ir tiesiog atsipalaiduoti. Šiuo metu Lietuvoje veikia apie 20 wake parkų, įsikūrusių skirtinguose šalies kampeliuose. Vieni jų didesni, kiti mažesni, tačiau išbandę juos visus sutiktų, kad bene įspūdingiausias yra wake parkas Elektrėnuose. Kokie jo privalumai ir kodėl verta čia apsilankyti?

Patogi lokacija

Elektrėnai – tobula vieta pasiryžusiam dėl vandens pramogų važiuoti kiek toliau, tačiau nenorinčiam keliauti per pusę Lietuvos. Elektrėnai – strategiškai patogi, vieta esanti tarp Vilniaus ir Kauno, todėl čia nesunku atvykti šių didžiųjų miestų gyventojams.

Didelis trasų pasirinkimas

Wake parkas Elektrėnuose pasižymi puikiomis trasomis ir sistemomis, kurios tiks tiek pradedančiam, tiek jau įgudusiam vandenlenčių sporto aistruoliui. Čia rasite ir 130 metrų aukščio tramplynų, ir figūrų su nuolydžiais, ir ekstremalių figūrų, skirtų profesionalams.

Papildomos pramogos

Į wake parką galima atvykti ne tik čiuožti ant vandenlentės, bet ir tiesiog pabūti gamtoje arba pažiūrėti, kaip sportu užsiima draugai. Vieta turi gultus, barą, čia galima pavalgyti. Wake parkas Elektrėnuose taip pat siūlo ir kitas pramogas, tokias kaip plaukimą kateriu po Elektrėnų marias. Sportinio katerio nuoma – tikrai originali paslauga Lietuvoje.

Šaunus kolektyvas

Čia dirba smagi kompanija, kuri užtikrina puikią nuotaiką. Parkas taip pat subūręs profesionalus, kurie padės pirmą kartą atsistoti ant lentos ir toliau tobulėti. Čia jausite tik gerą atmosferą ir niekas neteis tų, kuriems pirmas kartas nepavyko. Juk svarbiausia – šauniai praleisti laiką.