Žvakidės namams: koks stilius tinkamiausias?

Geras žvakių laikiklis papildys jūsų būsto dekorą ir suteiks įdomių akcentų interjerui. Nepriklausomai nuo to, ar norite pridėti daugiau spalvų, elegancijos, originalumo ar romantiškos auros, tinkamai parinktos žvakidės namams suteiks daugiau jaukumo

Decoliu.com žvakidės taip pat yra nebrangus ir labai efektyvus būdas individualizuoti savo namų interjero dizainą. Kad padėtume išsirinkti geriausius modelius, kurie atitinka jūsų estetinį skonį ir bendrą būsto stilių, pateikiame vertingų dizaino patarimų. Naudojantis jais, lengvai rasite puikias žvakides namams.

Kaip išsirinkti geriausią žvakidę namų dekoravimui?

Ieškote tobulos žvakidės, kuri papildys jūsų namų dekorą? Vieno teisingo atsakymo čia nėra. Jos pasirinkimas priklauso nuo pageidaujamo stiliaus, pavyzdžiui:

  1. Modernios žvakidės namams

Ieškote modernių, šiuolaikiškų akcentų? Tuomet rekomenduojame ieškoti griežtų, minimalistinių linijų ir paprastų formų žvakidžių.

Pavyzdžiui, iš stiklo ir metalo pagaminti žvakidžių rinkiniai puikiai dera šiuolaikiškame interjere. Tokia žvakidė suteiks minimalistinės elegancijos Jūsų būstui. Taip pat galite rinktis stilių derinį: pavyzdžiui, labai paprastą, didelių gabaritų žvakidę derinti su įdomesne, asimetriška žvakide, pagaminta iš neįprastos medžiagos, pavyzdžiui, betono. Ieškant modernių atspalvių namams, taip pat puikiai įkomponuosite vieną didesnę, ryškių spalvų žvakidę.

Taigi, drąsiai žaiskite, eksperimentuokite ir nebijokite drąsių estetinių sprendimų!

  • Elegantiškos žvakidės namams

Jei jūsų namai yra elegantiško stiliaus, interjerą puikiai papildys elegantiškos išvaizdos žvakidė. Stiklinės, metalinės, keramikinės, dažytos medienos, subtilių tekstūrų ir pastelinių arba solidžių atspalvių žvakidės sukuria harmonijos ir proporcijos jausmą, kuris yra toks svarbus elegantiško stiliaus namams.

Pridėkite aukštą žvakidę ant stalo arba židinio. Taip pat galite tris vienodo aukščio žvakes elegantiškoje žvakidėje pastatyti stalo centre, kad estetinis vaizdas būtų pakankamai subtilus, tačiau vis tiek traukiantis akį.

  • Romantiškos žvakidės namams

Puošnios, tačiau žaismingo dizaino žvakidės su auksinėmis detalėmis puikiai tiks romantiškai aurai sukurti. Jos suteiks šiek tiek prabangos užuominų. Gėlių motyvai, vintažinio stiliaus raštuotas stiklas ir kombinuotas pastelinių atspalvių žvakės, degančios puošnioje paauksuotoje žvakidėje, tikrai suteiks Jūsų namams daugiau paslaptingumo ir žaismingumo. Sukurkite romantišką vakarą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *