Įleidžiami šviestuvai. Ką reikia žinoti?

šviestuvai 

Tikriausiai nei nereikia sakyti, koks svarbus yra apšvietimas kiekvienuose namuose. Tinkamai parinkta šviesa užtikrina mūsų komfortą ir patogumą, o prie interjero derantis šviestuvas užpildo vizualinį vaizdą. Pastaruoju metu vis populiaresni įleidžiami šviestuvai. Tad aptarkime, ką verta žinoti apie šiuos šviestuvus.

  • Pritaikymas

Dažniausiai įleidžiami šviestuvai montuojami pakabinamose lubose, tačiau taip pat tinka gipso kartono ir medžio luboms bei sienoms. Įleidžiami šviestuvai tinka gyvenamosioms, darbo patalpoms, svetainėms, koridoriams ir praktiškai visur, kur yra galimybė juos sumontuoti.

  • Montavimas

Po lubomis pagal šviestuvų skaičių išvedžiojami elektros laidai, pajungiami šviestuvai, kurie įleidžiami į lubose paruoštas angas šviestuvams. Jungiant sudėtingesnes įleidžiamų šviestuvų sistemas, rekomenduojama šiuos darbus patikėti patyrusiems specialistams.

  • Lemputės

Įleidžiamiems šviestuvams dažniausiai naudojamos LED lemputės, tačiau gali būti naudojamos ir halogeninės ar liuminescencinės. Lempučių stiprumas pasirenkamas pagal šviestuvų skaičių, patalpų plotą ir kitus rodiklius. Įleidžiami šviestuvai gali būti su šiltu, šaltu ar spalvotu apšvietimu.

  • Kokybė

Jei norite, kad šviestuvas puikiai veiktų ne vienerius metus, rinkitės tik kokybišką produktą. Pigus, nekokybiškas šviestuvas skirsis ne tik apšvietimo kokybe, bet ir tarnavimo laiku. Verčiau nepirkite šviestuvo turguje ar iš nepatikimų pardavėjų. Kokybiškus, įvairioms patalpoms tinkamus, modernių modelių šviestuvus rasite čia: https://www.lempa.lt/vidaus-sviestuvai/imontuojami-sviestuvai/ileidziami-sviestuvai/ .

  • Modeliai

Įleidžiamus šviestuvus dažniausiai sudaro gaubtas, po kuriuo įmontuota lemputė ir apdailos rėmas. Gaubtai gali būti blizgūs, matiniai, reljefinio paviršiaus. Apdailos rėmai skiriasi spalvomis, formomis, medžiagomis. Rinkoje galima rasti įvairių formų ir dizainų įleidžiamus šviestuvus.

Renkantis įleidžiamus šviestuvus geriausia pasitarti su specialistais. Patyrę apšvietimo žinovai patars kiek ir kokių įleidžiamų šviestuvų reikia, kad patalpa būtų pakankamai apšviesta, jauki ir komfortiška.