Žymiausi estai „Ewert and The Two Dragons“ koncertuos „Granatos Live“

Tarptautinės sėkmės sulaukusi Estijos indie roko grupė „Ewert and The Two Dragons“ vėl grįžta į Lietuvą, kur rugpjūčio 1 dieną koncertuos „Granatos Live“. Tą pačią dieną festivalyje pasirodys „BRIT Awards“ nominantai „Clean Bandit“ ir žymiausia lenkų elektronikos grupė „Rebeka“.

„Mes visada turėjome ypatingą ryšį su Lietuva. Šių metų gegužę grojome šiltą albumo pristatymo koncertą Vilniaus menų fabrike „Loftas“ ir mums džiugu, kad jau kitą dieną „Granatos Live“ kreipėsi dėl koncerto festivalyje, apie kurį tiek daug girdėjome“, – pasakojo „Ewert and The Two Dragons“ nariai, prieš porą savaičių groję 15 000 žmonių miniai „Positivus“ festivalyje.

Grupės „Ewert and The Two Dragons“
Grupės „Ewert and The Two Dragons“ koncertas „Positivus“ festivalyje (Mart Vares nuotr.)

Praėjusią savaitę buvo išleistas antrasis grupės singlas „Million Miles“ iš naujausio albumo „Circles“. Ankstesnis radijo singlas „Pictures“ muzikos parduotuvėje „iTunes“ buvo išrinktas vienu karščiausių kūrinių.

Trečiasis studijinis „Ewert and The Two Dragons“ albumas „Circles“ buvo išleistas „Warner Music“ ir pristatytas įspūdingu 42 šalių turu po Šiaurės Ameriką, Skandinaviją ir kitas Europos šalis. Trys specialūs turo koncertai vyko Baltijos šalyse, tarp jų ir Lietuvoje.

Naują albumą „Circles“ galima išgirsti muzikos parduotuvėse „iTunes“, „Spotify“ ir kituose skaitmeniniuose muzikos kanaluose.

Ewert and The Two Dragons – „Million Miles” (Live at WFUV):