4 kriterijai, svarbūs renkantis kuprinę bei šią įsigyjant internetu

Gana seniai praeityje tie laikai, kai kuprinės buvo tik atributas mokinukų, skubančių į pamokas. Studentės, sekretorės, atostogautojos ar net pensininkės: kiekviena moteris, vertinanti patogumą bei truputį besigaudanti mados tendencijose, žino, jog jos galanterijos kolekcijoje turi būti bent viena kuprinė. Esminis klausimas: kaip nepasiklysti asortimento gausoje, kai kiekvienas pardavėjas skuba pasiūlyti gausybę variantų?

Pateikiame keletą svarbiausių kriterijų, kuriais naudinga vadovautis perkant naują kuprinę arba, vaizdžiai kalbant, ieškant tos vienos vienintelės.

  • Dalykiška, elegantiška, ekstravagantiška, sportinė ar kasdienė, kukli ir tiesiog atliekanti savo funkciją bei į akis nekrentanti: pasirinkimą derėtų pradėti nuo atsakymo į klausimą, kuris kuprinės variantas jums yra priimtiniausias. Tai priklauso ne tik nuo skonio, bet ir gyvenimo būdo bei vyraujančio aprangos stiliaus.
  • Baltos, juodos ar pastelinės spalvos kuprinės – „saugus“ variantas, nepretenzingas derinimo prie aprangos atžvilgiu bei netraukiantis aplinkinių žvilgsnio. Tuo tarpu ryškiaspalvė kuprinė, renkantis derančią aprangą, jau vers labiau pasukti galvą. Taip pat tam tikra spalva dažniausiai yra susijusi su konkretaus sezono madomis ir, šioms keičiantis, rizikuoja atsidurti giliai spintoje, tuo tarpu pirmojo spalvinio varianto kuprinės mados „vėjams“ yra atsparesnės.
  • Yra kuprinių, į kurias vos telpa mobilusis telefonas, piniginė ir dar vienas kitas būtiniausias daiktas, tuo tarpu kitose, skambiai tariant, telpa visas gyvenimas – nešiojamasis kompiuteris ar planšetė, pietūs į darbą, striukė vėsesniam vakarui ir kita. Kuprinės dydis – faktorius, priklausantis ne nuo asmeninio skonio, bet aplinkybių, tad rekomenduojama turėti bent porą kuprinių – vieną didesnę, kitą mažesnę.
  • Kuprinė, priklausomai nuo pasiuvimo, gali būti it maišas, į kurį sumetami visi daiktai. Kitas variantas – modelis su daugybę atskirų skyrių, skirtų konkretiems daiktams sudėti. Modelio pasirinkimą dažnai lemia…žmogaus asmenybė. Chaotiško charakterio, amžinai skubantys ar tiesiog menišką netvarką mėgstantys asmenys rinksis pirmąjį, o tvarkingi ir organizuoti – antrąjį variantą.

Pasinaudojus šiais patarimais, kuprinę galimą įsigyti čia pat, neišėjus iš namų. Jei vis dėlto paaiškės, jog vaizdas kompiuterio ekrane prasilenkia su realybe ir neatitinka poreikių, prekę galima tiesiog grąžinti: internetinės parduotuvės taiko lanksčias grąžinimo sąlygas.