„Priesaika“ – roko opera kauniečiams

priesaika

Roko muzikos žanrą mėgstantys kauniečiai jau skuba ir nekantrauja atvykti į operos koncertą. Jau šių metų spalio 25 dieną, 18 valandą Girstučio rūmuose, Kaune visi yra kviečiami atvykti į roko operą „Priesaika“.

 

Į bendrą pasirodymą bus sujungtos dvi muzikinės kryptys – rokas ir opera. Tai suteikia netikėtus atradimus ausims ir malonius sąskambius tiems, kas dievina stiprią muziką.

 

Pagrindinė operos mintis yra muzikos atgarsiais papasakoti istoriją apie Lietuvos patriotus, kurie paliko savo namus, išėjo į miškus kovoti už laisvę. Visi puikiai žino šiuos istorinius faktus, tačiau ar kada susimąstėte, kuo gyveno partizanai, ką jie jautė? Kaip bendravo, ko bijojo ir kuo tikėjo? Šie ir kiti jautrūs klausimai bus tikrai itin reikšmingai atsakyti roko operos pasirodymo metu.

 

Roko operos metu galėsite išvysti ir išgirsti skirtingus personažus: ryšininkę, paprastą studentą, kunigą ir mokytoją. Visi jie vienaip ar kitaip yra susiję su patriotizmo judėjimu, todėl tai tik dar labiau išryškina visos operos išskirtinumą ir jautrumą.

 

„Priesaika“ – roko opera, kurioje pasirodys šie mums pažįstami veidai: roko grupė „Thundertale“, L. Baškys, R. Baškys, S. Lebrikaitė, L. Mikalauskas, P. Petrauskas, E. Bavikinas, J. Chockevičius.

 

Renginio trukmė: 1 valanda ir 30 minučių. Maloniai kviečiame nepraleisti progos ir sudalyvauti koncerte!