Apie vyrų libido ir sekso lėles

Lytinis potraukis arba kitaip, libido, kiekvieno vyro yra individualus. Vieniems susijaudinimą kelia gatvėje pamatyta patraukli nepažįstamoji, kai kiti tuo tarpu sunkiai susijaudina net kai jų mylima moteris šoka tik jiems skirtą viliotinį. Abiem atvejais sekso lėlė gali atlikti tam tikrą vaidmenį. Tačiau apie viską nuo pradžių – kokie yra vyrų libido tipai  ir kokią įtaką kiekvienam iš jų turi tikroviška sekso lėlė.

Aukštas libido

Aukštą libido turintys vyrai lengvai susijaudina, myli seksą bei nori jo daug ir dažnai. Net ir sulaukus brandaus amžiaus šiems vyrams seksas išlieka svarbia gyvenimo dalimi. Geriausia partnerė tokiam vyrui yra ta, kuri pasiruošusi mėgautis seksu bet kur ir bet kada arba… sekso lėlė. Būtent dėl savo didelio seksualinio apetito tokiems vyrams kartais sunku rasti galinčią juos pilnai patenkinti moterį. Beje, jiems ne mažiau svarbu ir įvairovė miegamajame. Net ir turėdami aistringą partnerę ilgainiui tokie vyrai pradeda trokšti naujovių. Na, o jei jų palydovė nenusiteikusi eksperimentams, tokios poros dažnai pasuka skirtingais keliais. Šiems vyrams sekso lėlė gali turėti teigiamą įtaką keliais atžvilgiais. Pirmiausia, su ja aukšto libido vyrai visada galės patenkinti savo geismą. Visų antra, sekso lėlė netardama nei žodžio išpildys visas jų fantazijas.

Vidutinis libido

Vidutinio libido vyrams seksas yra taip pat svarbus, tačiau jie jį supranta ne tik kaip fizinį, bet ir psichologinį malonumą. Jie taip pat mėgsta eksperimentuoti, išbandyti naujas sekso pozas ir paįvairinti seksualinius malonumus žaisliukais. Šia prasme sekso lėlė šiems vyrams gali tapti neribotų fantazijų pildytoja. Kalbant apie seksualinių santykių dažnumą, šio tipo vyrams pakanka apie trijų intensyvių seksualinių santykių kartų per savaitę. Tai nekelia problemų, kai partnerės libido yra toks pats. Tačiau jei partnerei mylėtis kas antrą dieną yra per dažnai, sekso lėlė jų vyrams gali tapti tikru išsigelbėjimu.

Žemas libido

Žemą libido turintiems vyrams seksas yra mažareikšmis dalykas. Tokie vyrai gali be sekso gyventi ir ilgesnį laiką, o turėdami partnerę daugiau dėmesio skiria dvasiniam ryšiui nei seksualiniams potyriams. Jie sunkiai susijaudina, todėl net ir seksuali partnerė jiems ne visuomet kelia geismą. Žemo libido vyrams sekso lėlė gali pasitarnauti kaip papildomas susijaudinimą skatinantis dirgiklis. Be to, seksas su tikra moterimi (ypač pirmieji kartai su nauja partnere) jiems kelia stresą ir įtampą. Šia prasme tikroviška sekso lėlė gali būti puikus būdas išmokti atsipalaiduoti ir įprasti su moterimi sekso metu jaustis laisvai.

Nors libido yra įgimtas, tačiau iš dalies aukštesniam ar žemesniam libido lygiui įtakos turi testosterono hormonas. Esant labai žemam libido, t.y. kai praktiškai nejaučiama jokio lytinio potraukio, gali būti skiriamos testosterono injekcijos. Tačiau tokie gydymo metodai taikomi tik ypatingais atvejais, nes jie sukelia ir nepageidaujamus poveikius. Dirbtiniu būdu organizmą papildant šiuo hormonu jis nustoja gamintis natūraliai ir tai gali sukelti impotenciją ar kitas ligas. Tokiais atvejais žymiai geresnis sprendimas yra sekso lėlė. Periodiškas, nesukeliantis įtampos susijaudinimo skatinimas teigiamai veikia libido ir ilgainiui gali sustiprinti lytinį potraukį. Be to, esant žemam testosterono kiekiui, nepakankamas susijaudinimas dažnai sukelia stresą sueities su moterimi metu. Na, o sekso lėlė gali būti kantri pagalbininkė, padedanti susidoroti su šiais nemalonumais.