Aplinkai draugiškesnė lauko reklama

Aplinkai draugiškos tūrinės raidės ir šviesdėžės yra itin aktuali tema, nes tiek tūrinės raidės, tiek šviesdėžės yra plačiai naudojami produktai, o visuomenei vis labiau rūpi gamtos ir aplinkos apsauga. Siekiant kurti tvarią aplinką, būtina imtis veiksmų, kurie leistų sumažinti gamybinių procesų neigiamą poveikį aplinkai. Šviesdėžės ir tūrinės raidės yra vieni iš tų produktų, kurių įprasta gamyba sukelia tą neigiamą poveikį aplinkai, todėl tokių produktų gamintojams privalu ieškoti alternatyvių gamybos būdų, kurie leistų gaminti produktus taip, kad jie būtų kuo mažiau kenksmingi aplinkai.

Mes, Spirit įmonė, rūpinamės aplinkos apsauga ir nuolat ieškome tvarių sprendimo būdų, tad sukūrę pirmines tūrines raides bei pirmines šviesdėžes, atlikome šių gaminių poveikio aplinkai tyrimą. Atlikę jį detaliai išanalizavome gautus rezultatus, pasirinktas projektavimo strategijas, taip pat rinkome alternatyvas, jas vėl vertinome bei reitingavome. Šios analizės ir tyrimo tikslas buvo atrasti kuo daugiau alternatyvių gamybos būdų, leisiančių pagaminti tvaresnes ir ekologiškesnes tūrines raides bei šviesdėžes.

Šiandien šiuos produktus jau siūlome Jums kitokius – atlikome atitinkamus patobulinimus ir jie Jus pasieks būdami gerokai tvaresni ir ekologiškesni. Juos atnaujinant buvo priimtas sprendimas liuminescencines lempas pakeisti LES šviesos diodais. Taip pat atsisakėme suvirinimo procesų ir perėjome prie sutvirtinimo elementų naudojimo. Ieškojome būdų, leisiančių mums sumažinti cheminių medžiagų sunaudojimą, tad priėmėme sprendimą atsisakyti klijų naudojimo tūrinių raidžių surinkime. Negana to, priėmėme sprendimą juodojo metalo kampus keisti į aliuminio, o juodojo metalo profilius keisti į lankstomus aliuminio profilius. Galiausiai sumažinome sunaudojamų nereikalingų žaliavų kiekį dalį 8 PVC plokštės pakeisdami 3 mm.

Siekdami skatinti tvarum1, sukūrėme šias ekologiškesnes ir tvaresnes tūrines raides bei šviesdėžes. Sumažinome nereikalingų žaliavų sunaudojimo gamybinių procesų metu kiekį, taip pat sumažinome energijos sąnaudas. Dėl pakeistų techninių specifikacijų ir pritaikyto ekologinio tūrinių raidžių bei šviesdėžių projektavimo, galėjome sumažinti atliekų kiekį, sunaudojamo plastiko kiekį, cheminių medžiagų kiekį, taip pat toksiškumą aplinkai. Atlikus patobulinimus sumažintas ir anglies dioksido išskyrimo į aplinką kiekis – šis pokytis labai džiugus, nes taip prisidedame prie aplinkos rūgštėjimo aplinkosauginės problemos stabdymo.

Šios naujai sukurtos ekologiškesnės ir tvaresnės tūrinės raidės bei šviesdėžės gerina aplinkosauginį veiksmingumą, o siekdami jas tokias sukurti mes palaikome ir skatiname žiedinę ekologiją. Tą daryti galite ir Jūs atsakingai pasirinkdami šių produktų gamintojus. Rinkitės Spirit ir mažinkime aplinkos užterštumą kartu!