Ar verta dirbti stovint?

stalas

Dirbti stovint yra sveikiau, todėl dirbti pritaikyti stalai yra geras pasirinkimas. Darbas atsistojus suteikia daugiau energijos ir padidina atsistojusio asmens produktyvumą. Svarbu ne tik stovėti, bet ir dažnai keisti darbinę pozą, kurią su reguliuojamo aukščio stalais pakeisti labai paprasta. Ergonomiškas stalas gali būti lengvai  pritaikytas prie tavo ar kolegos ūgio ir darbo diena bus visiškai kitokia. Geriausia yra pastoviai keisti pozas. Jei yra galimybė, reiktų stengtis dirbti prie kompiuterio tiek atsistojus, tiek atsisėdus. Turėdami gali mybę, galėsite pusę darbo dienos dirbti sedėdami, kitą pusę stovėdami. Tiesa, pozą reiktų keisti daugiau kartą per dieną, o bent 2-4 kartus būtų idealiausia. Nusprendusiems dirbti atsistojus reikėtų pasirinkti tinkamą kompiuterio ekrano aukštį. Dirbant  žiūrėti tiesiai, o sulenktos rankos ant klaviatūros turėtų būti  kiek žemiau nei alkūnės.

Dėl ko vertinami reguliuojamo aukščio stalai?

Reguliuojamo aukščio stalai  biuruose  pirmiausia vertinami dėl ergomikos. Darbuojai supranta, kaip  taisyklingai tokiais baldais  biure naudotis, kokią naudą suteikia jų  sveikatai ir savijautai. Admodum.lt naudojant reguliuojamo aukščio stalus  jums sudaromos puikios sąlygos susikurti sau patogią darbo aplinką ir geresnę  sveikatą. Trys  priežastys, kodėl turėtumete pakeisti stacionarius stalus į reguliuojamo aukščio:

Pirma- gerina sveikatą- darbas stovint suteikia kūnui daugiau laisvės, formuoja geresnę laikyseną, aktyvina kraujo cirkuliaciją kūne ir gerina medžiagų apykaitą.

Antra- tinka visiems- lengva pritaikyti norimą aukštį skirtingų ūgių žmonėms.

Trečia- keičiama darbo pozicija- ilgas sedėjimas ar stovėjimas gali varginti kūną. Naudodami reguliuojamo aukščio stalus lengvai pakeisite darbo  poziciją.

Koks išmanaus darbo stalo privalumas?

Dirbdami paprasčiausiai pamirštame, kad jau būtų laikas atsistoti ir pajudėti. Naudojant išmanaus stalo  sistemą į mobilų įrenginį ateina specialūs priminimai, kuriuos patvirtinus, stalviršis automatiškai pradeda keisti savo aukštį, tad nori ar nenori tenka pajudėti ar padirbėti stovint. Tokio stalviršio aukštį galima nustatyti  labai individualiai ir tiksliai pritaikyti  pagal kievieno žmogaus  ūgį. Vieną kartą užfiksavus nustatymus su mobilia programėle stalas pats atsimena, todėl nebūtina kiekvieną kartą to daryti iš naujo.