80-jų muzikinės legendos ir vėl atvyksta į Kauną!

back to 80s

Jau ne pirmus metus iš eilės organizatorius „Back To The 80’s 90s Lietuva“ rengia nepamirštus koncertinius vakarus visiems, kurie jaučia nostalgiją 8 – 9 dešimtmečio muzikiniams kūriniams. Šiais metais Kaune, Žalgirio arenoje bus galima išvysti tokias 8 dešimtmečio muzikines žvaigždes, kaip „Haddaway“, „Secret Service“, T. Anders iš grupės „Modern Talking“.

Naujiena: šį kartą šiame grandioziniame koncerte mes išvysime ir Al Bano. Kas dar nežinote, tai yra tikra Italijos estrados žvaigždė, mums daugiausia atpažįstama su savo kūriniu „Felicita“. Šis renginys išties įeis į istoriją, kadangi Al Bano pirmą kartą lankysis mūsų Žalgirio arenoje, Kaune!

Al Bano karjeros pradžios atskaitos tašku galima laikyti 1965 metus, kai tuo metu dar jaunas ir perspektyvus atlikėjas laimėjo A. Celentano suorganizuotą konkursą, kuris vadinosi „Naujieji balsai“. Nuo pat savo karjeros pradžios Al Bano pelnė vieną apdovanojimą po kito ir leido naujus savo muzikos albumus.

Jeigu ir Jums ši muzika primena vaikystę ar jaunystę, ar tiesiog esate 8 dešimtmečio muzikos fanas – Jums tiesiog privaloma ateiti į šį koncertą ir pasisemti daug puikių įspūdžių. Gera nuotaika garantuota!

Renginio laikas: Lapkričio 17 diena, 20 valanda.

Renginio trukmė: 4 valandos.

Renginio vieta: Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.