Atsisveikinę su bobų vasara, keliaukite į…Turkiją!

turkijaKelias savaites džiuginę švelnūs bobų vasaros orai netikėtai ėmė ir pasitraukė. Ką gi, beliko apsišarvuoti kantrybe ir kantriai laukti naujojo šiltojo sezono ateinant…Juk kas yra tie keli mėnesiukai, ar ne? Aišku, jei esate sąmoningas žmogus, kuris planuoja savo kasdienybę, o ne, nuleidęs galvą, prisitaiko prie ne visada priimtinų aplinkybių, jums į galvą galbūt jau atėjo paskutinės minutės kelionės į Turkiją (ar kitą šalį, viliojančią maloniai šiltu klimatu) idėja.  Tokios degančios kelionės ne tik leidžia pabėgti nuo pabodusios rutinos bei niūrių orų, bet ir suteikia gyvenimui naujų spalvų. Juk ne veltui kai kurie mėgsta pasigirti, jog „keliauju tik paskutinę minutę“.

Dėl kokių priežasčių populiarios paskutinės minutės kelionės į Turkiją ar kitą šalį? Remiantis tokių ir panašų raktinių užklausų kaip „paskutinė minute egiptas“ ar „paskutine minute bulgarija“ dažnumu internetinėse paieškos sistemose, akivaizdu, jog tokių „ekstra“ kelionių geografija apima plačią teritoriją.

Paskutinės minutės kelionės į Turkiją, lyginant su šių planavimu keli mėnesiai į priekį, iš tiesų gali padėti sutaupyti. Kelionių agentūros yra linkusios išparduoti visus turimus bilietus, neretai pasiūlydami kur kas mažesnę kainą nei įprastai. Pažiūrėkite, kokius rezultatus pateiks raktiniai žodžiai „megaturas paskutine kelione“ ar „paskutines minutes kelione itaka“. Galbūt iš skirtingų kelionių agentūrų pasiūlymų išsirinksite sau patogiausią?  Tiesa, populiarūs ne tik „degantys“ skrydžiai. Jei jums priimtiniau, siūlomos ir paskutinės minutės kelionės autobusu.

Vadovas netikėtai pranešė apie atsiradusią galimybę gauti atostogas? Rutina įkyrėjo taip, jog žūtbūt bent trumpam norisi pakeisti aplinką? Jei nebijote eksprontu priimamų sprendimų, išsigelbėjimu galėtų tapti paskutinės minutės kelionės į Turkiją idėja! Vieną dieną sėdi išvarvėjusiomis akimis kabinete prie kompiuterio ar maišai sriubos puodą namuose, o kitą, žiūrėk, guli ant gulto prieš kaitrią Turkijos saulę ir gurkšnoji kokteilį! Aišku, tokiai išvykai reikia skirti šiek tiek daugiau laiko. Jei šis pas jus – deficitas, padėti gali paskutinės minutės pasiūlymai savaitgaliui. Užuot tingiai sėdėję prie televizoriaus ir besigailėdami veltui einančio laiko, praleiskite savaitgalį kitaip!