Originalūs patarimai būsto interjero kūrimo procesui

Kai kurie žmonės „turi akį“ interjero dizainui, tačiau kai kuriems interjero kūrimas be papildomos pagalbos ir konsultacijų būna pakankamai sudėtingas procesas. Kita vertus, visuomet yra naudinga po ranka turėti bent keletą praktiškų interjero patarimų, kuriais prireikus būtų galima lengvai pasinaudoti. Todėl https://geliupasaulis.lt/ parengė keletą būsto interjero kūrimui skirtų įžvalgų, kurios turėtų palengvinti jūsų užsibrėžto tikslo siekimą, paverčiant jūsų namus labai jaukia ir komfortiška vieta.

Nesibaiminkite interjerą kurti savo rankomis

Ar žinojote, kad daugybė visame pasaulyje puikiai žinomų ir visuotinai pripažįstamų interjero dizainerių yra savamoksliai? Ir taip, jūs supratote teisingai – jie interjero kūrimo subtilybių mokėsi patys. Todėl nemanykite, kad privalote kreiptis į interjero dizainerius, jei norite, kad jūsų būsto interjeras atrodytų nepriekaištingas. Vykite visas savo baimes šalin.

Maišykite seno ir naujo dekoro detales

Atminkite, kad „sena ir nauja priklauso kartu“. Modernios interjero detalės ir antikvaras niekuomet nesikerta tarpusavyje, todėl tikrai neturėtumėte baimintis savo būsto interjere visą tai derinti kartu.

Pasirinkite tinkamas lemputes

Nemaža dalis žmonių, galvodami apie apšvietimo detales savo naujai kuriam interjerui, galvoja tik apie tai, kaip atrodys šviestuvai, toršerai ir kitos detalės. Tačiau visiškai pamirštama apie pačias lemputes. Skirtingo modelio lemputės ne tik skleidžia skirtingo intensyvumo (ir spalvų) šviesą, tačiau taip pat pasižymi ir nevienodu suvartojamos elektros energijos kiekiu. Todėl jei norite prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir naudoti ilgaamžiškesnes lemputes, nepamirškite LED lempučių.

Atnaujinkite savo šviesos jungiklius

Iš pirmo žvilgsnio šviesos jungiklis gali jums atrodyti kaip labai nereikšmingas interjero elementas. Tačiau iš tikrųjų šiuolaikinių šviesos jungiklių pasiūla yra milžiniška, suteikianti galimybę lengvai pasirinkti ir savo interjere pritaikyti tinkamiausio modelio šviesos jungiklius, pasižyminčius labai elegantišku ir moderniu valdymu.

Pasitikėkite savo intuicija

Formuojant savo būsto interjerą, visuomet reikėtų pasikliauti savo intuicija. Jei jums reikia save įkalbinėti, jog tam tikras interjero sprendimas jums patinka, tuomet akivaizdu, kad jo rinktis neturėtumėte.

Kai nežinote ko trūksta, perdažykite sienas

Niekuomet nenuvertinkite spalvų galios. Jums tikrai nereikia patirti didžiulių išlaidų, kad galėtumėte pakeisti savo būsto vidaus atmosferą. Ryškesne spalva perdažytos sienos akimirksniu gali suteikti jūsų kambariui naują gyvenimą.

Savo interjere apgyvendinkite gėles

Nei vienas šiuolaikinis interjeras neturėtų apsieiti be gėlių. Net jei jūs nesate iš tų žmonių, kurie su malonumu prižiūri įvairius namuose auginamus augalus, tai nėra priežastis neauginti gėlių. Jei nenorite arba negalite jų priežiūrai skirti daug laiko, galite pasirinkti visiškai nelepias gėles. Be to, auginant gėles, tinkamai pasirinkti originalūs gėlių vazonai jūsų namams suteiks gerokai daugiau jaukumo ir išskirtinumo.

Visuomet būkite kūrybingi

Kai galvojate apie formą arba funkcionalumą, visuomet būkite kūrybingi. Šiuolaikinėje interjero rinkoje yra gausybė technologiškai pažangių sprendimų, kurie gali būti pritaikyti ir jūsų interjere. Be to, kai kurie daiktai turi daugiau nei vieną paskirtį, todėl jei pasiteksite fantaziją, atrasite ne vieną originalų sprendimą.

Paverskite lubas aukštesnėmis

Ar žinojote, kad savo būsto lubas galite paaukštinti pasirenkant aukštus baldus? Tuo tarpu žemi baldai sukuria visiškai priešingą vaizdą, kuomet atrodo, jog lubos yra dar žemiau.

Pasitelkite 50/150 taisyklę

Norėdami efektyviausiai sumaišyti spalvas – pasitelkite 50% dažų, kurie būtų šviesesni nei pagrindas, o kitus 150% tamsesnius. Tai yra labai saugus metodas, kurį galite efektyviai pasitelkti dažydami savo būsto vidaus sienas.