„Biplan“ koncertuos labdaringame vaikų namams skirtame renginyje Rygoje

Pirmąją profesionaliai animuotą lietuviškos abėcėlės dainą įgarsinusi ir vaikus ypatingai palaikanti grupė „Biplan“ šių metų gegužės 30 dieną vyks į Rygą (Latvija), kur koncertuos labdaringame tarptautiniame festivalyje „Mūsų ateitis“, skirtame Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Į šį didžiulį renginį vaikų namai iš visų Baltijos šalių kviečiami nemokamai.

„Mums visuomet smagu prisijungti prie gražių iniciatyvų. Gal ne visada pavyksta tai padaryti, bet jei pavyksta, darome iš visos širdies. Mums labai patinka groti savo dainas vaikams, vaikai – ypatingi klausytojai, jie moka sukurti tikrai gerą atmosferą, tad jau dabar nekantriai laukiame šio renginio. Ir, be jokios abejonės, kviečiame visus sudalyvauti“, – džiaugėsi „Biplan“ gitaristas Olegas Aleksejevas.

„Biplan“ koncertuos rygoje

Rygos arenoje vyksiantis renginys yra labdaringas ir skirtas Baltijos visų šalių vaikų namams. Koncertinėje programoje dalyvauja grupės iš visų trijų Baltijos šalių, taip pat ir Rusijos. Iš Lietuvos ten vyksta „Biplan“, iš Estijos – „Violina“, iš Latvijos koncertuos „Musiqq“ ir „Astro’n’out“, o iš Rusijos – Nyusha. Į renginį nemokamai kviečiami visi Baltijos šalių, Lietuvos, Latvijos, Estijos vaikų namai. Organizatoriai renginio svečiams taip pat žada vaišių ir kitokių siurprizų.

„Biplan“ praėjusių metų pabaigoje išleido savo naujausią albumą „Visi keliai veda prie jūros“, kuriame sutalpino didžiausius savo hitus „Amore“, „O mes prie jūros“, „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“, „Kapitonai“, „Iš taško A“ ir „Už laisvę!“, o pastarajai dainai šiemet pristatė ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo su savo vaikais, dresuotais balandžiais ir netgi po vandeniu.

„Biplan“ – „Už laisvę“ (video)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *