Kaunas – parkų miestas. Ką čia veikti?

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad Kaunas yra žalias miestas. Taip, jis tikrai toks. Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi gyvenimą Kaune, kuris džiugina ne tik parkais, tačiau ir pačiais žmonėmis, darbų gausa, būstais, kurie atitinka europinius standartus.

Taigi, grįžtame prie to, kad Kaunas yra nuostabus. Jis tikrai toks. Ne tik dėl parkų, tačiau daugeliui jie yra svarbūs. Juk čia praleidžiama daug laiko.

Jeigu norite, kad buvimas parke būtų produktyvus – pirmiausia Jums yra reikalingos laisvalaikio prekės. Su jomis buvimas gamtoje bus kur kas paprastesnis. O kur ir ką veikti?

Kalniečių parkas

Tai yra gana didelis ir tikrai labai gražiai išpuoselėtas parkas. Čia jūsų laukia ne tik tvenkinys, tačiau taip pat ir šunų žaidimo zona. Kadangi parkas yra labai erdvus – čia tikrai galima pasistatyti palapinę ir ramiai miegoti naktimis. Esame tikri, kad gatvės apšvietimas panaikins bet kokias baimes.

Draugystės parkas

Draugystės parkas – tai yra parkas Dainavos mikrorajone, Kaune, Kovo 11-osios gatvės, V. Krėvės ir Taikos prospektų kvartale. Tai yra dar vienas labai didelis parkas, kur Jūsų laukia ne tik vaikų žaidimų aikštelės, tačiau taip pat ir laisvos zonos, kuriose galima veikti ką tik norite. Siūlome įsimesti užkandžių, gėrimų ir tuo pačiu čia visą dieną labai smagiai leisi laiką. Daugeliui žmonių atrodo, kad šis parkas yra pats geriausias Kaune.

Vytauto parkas

Šis parkas nėra didelis, tačiau kai nukrenta medžių lapai nuo jo atsiveria nuostabi Kauno panorama. Jame dažniausiai lankosi asmenys, kurie jaučia sentimentus sovietiniams atrakcionams. Nors šiuo metu jų daug nebelikę, tačiau vis dar galima justi tą aurą, kuri daugeliui yra tokia artima.

Gričiupio parkas

Tai yra nedidelis parkelis, kuris labai puikiai tinka ramiam pasisėdėjimui su kava ant suoliuko. Taip pat yra pramogų zona vaikams, tad nieko keisto, kad ją labai mėgsta tėveliai. Tai yra vieta, kur galima ne tik labai smagiai pasibūti vasaromis, tačiau taip pat ir žiemos metu.

Nemuno ir Neries Santakos parkas

Šis parkas yra tikra Kauno širdis. Čia renkasi daugiausia žmonių, kadangi jis ne tik erdvus, tačiau ir geroje vietoje. Galiausiai, jūsų laukia ne tik plačios vejos pramogoms, tačiau taip pat ir įvairūs renginiai, kurie čia vyksta gana dažnai. Būtinai apsilankykite ir su palapine arba kitais pramogai skirtais daiktais – aktyviai leiskite laiką.