Bohemiškas stilius jūsų miegamajame – misija įmanoma

Norint į savo namų erdvę įnešti daugiau aksesuarų, kurie ją pripildytų neįtikėtinomis istorijomis, derėtų rinktis bohemišką interjerą. Bohemija – tai nuo senų laikų žinomas Čekijos regionas. Būtent iš šios šalies ir kilo pavadinimas, kuomet ten gyvenanti čigonų tauta visus stebino savo nerūpestingu gyvenimo būdu, taisyklių nepaisymu. Jų stilius laisvas, perteikiantis susiliejimą su gamta. Turbūt kyla klausimas, kaip tokį gyvenimo būdą perkelti į jūsų miegamąjį? Pateikiame kelias idėjas, kurios suteiks visus atsakymus.

Dekoratyvinės detalės

Šio stiliaus interjero dizaine ypač svarbu akcentai. Naudokite nėrinius, natūralias medžiagas, ne vienerių metų senumo suvenyrus, kuriuos tikrai galite rasti užslėptus ir pamirštus giminaičių palėpėse. Įveskite daugiau asmeniškumo, pasitelkdami nuotraukas, dovanotus paveikslus ar kitus jums brangius daiktus. Nebijokite į kambario detalių sąrašą įtraukti ką nors prašmatnaus ir spalvingo, tai į jūsų miegamojo erdvę įneš pozityvumo antplūdį.

Verta pagalvoti apie aksesuarus, kurie gali būti kuriami rankomis. Vienas tokių pasirinkimų yra kutai. Šis rankdarbis yra  nesunkiai pagaminamas iš siūlų, o jį panaudoti galima pačiais įvairiausiais būdais: stalčių rankenėlėms, pagalvių krašteliams, lovų užvalkalams, kilimėliams.

Skirtingi deriniai

Kaip prieš tai minėta, bohemiškas dizainas nepaiso jokių taisyklių. Tam idealiai tinka skirtingų raštų kombinacija. Pavyzdžiui, dekoruojant lovas, rekomenduojama rinktis gėlėtus arba dryžuotus užvalkalus ir pagalvėles. Galbūt šiuo metu kaip tik ieškote tokio miegamojo baldo? Paspaudę ant šios nuorodos, galite rasti didelį jų pasirinkimą.

Drąsiai kurkite interjerą pasitelkdami skirtingus audinius – nuo medvilnės iki aksomo. Kuo daugiau įvairių derinių atrasite, tuo geriau. Jei atrodys, kad kombinacijų kiek per daug, pertekliui sumažinti naudokite baltą spalvą, kuria galite dažyti sienas ar įsigyti šios spalvos aksesuarus.

Natūralumas

Kuriant bohemišką stilistiką nepamirškite, jog neatsiejama šio dizaino dalis yra gamta ir susiliejimas su ja. Ją galite atskleisti pasitelkdami augaliją, kuri ne tik kambariui suteiks gyvybingumo, tačiau prisidės prie geresnės oro kokybės. Pavyzdžiui, toks augalas kaip skindapas renka perteklinę drėgmę ir valo ore susikaupusias kenksmingas medžiagas.

Žalumos panaudojimas kambaryje ne tik suteiks žavesio, bet ir prisidės prie jūsų sveikatos puoselėjimo. Atkreipkite dėmesį ir į natūralių audinių ar medžiagų galimybes. Tam puikus pasirinkimas: lininiai lovos apklotai, mediniai baldai, kailiniai kilimai.

Sukurkite ypatingai atrodantį bohemišką interjerą savo namuose. Pasitelkus stilingus baldus ir aksesuarus, tai padaryti tampa žymiai paprasčiau. Įsitikinkite tuo patys!