DĖL DIDELIO SUSIDOMĖJIMO „LEMON JOY“ SKELBIA PAPILDOMĄ TURO „WILLKOMMEN“ KONCERTĄ KAUNE

Susidomėjimas artėjančiais koncertais jau pranoko grupės „Lemon Joy“ lūkesčius. Praėjusių metų pabaigoje albumą „Willkommen“ išleidusi grupė šiuo metu ruošiasi koncertų turui, kurio metu pristatys savo naujas dainas ir garsiausius hitus. Planavę surengti keturis koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, muzikantai priversti skelbti papildomą koncertą Kaune „Renginių oazėje“.

Į kovo 3 dienos pasirodymą šiame klube išpirkus visus bilietus ir nemažėjant paklausai, papildomas koncertas įvyks kovo 2 dieną. Pasak turo „Willkommen“ organizuojančios muzikos agentūros M.P.3, labai panašu, kad bilietai į koncertus Klaipėdoje vasario 25 dieną ir Šiauliuose kovo 10 dieną taip pat bus išpirkti dar prieš renginius.

Arvydo Buinausko („ABLight“) vizualizacijos
Arvydo Buinausko („ABLight“) vizualizacijos

Savo koncertų turą „Lemon Joy“ pradės didžiausiu soliniu koncertu per karjerą, kuris vasario 15 dieną įvyks Vilniaus koncertų salėje „Compensa“. Prieš kelias dienas „Facebook“ paskyroje grupė dalinosi „ABLight“ paruoštomis šio koncerto vizualizacijomis. Scenoje muzikantai pasirodys keturiese ir atliks dviejų valandų trukmės programą.

Grupei „Lemon Joy“ bus labai ypatingas ir šis penktadienis. Ketveriukė koncertuos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. scenoje „Žalgirio“ arenoje, kur pretenduoja laimėti trijose — metų grupės, metų popgrupės ir AGATA metų grojamiausios Pakartot.lt dainos — nominacijose. Taip pat penktadienį visose skaitmeninėse muzikos parduotuvėse ir interneto grotuvuose pasirodys „Willkommen EP“, kuriame skambės dainos „Willkommen“ radijo versija papildyta „Sweet Euphony“, RdSd ir Karolio remiksais.

Būtent titulinė naujojo albumo daina „Willkommen“ tapo nauju „Lemon Joy“ radijo singlu ir jau pateko į įvairių radijo stočių grojaraščius. Šiam kūriniui vasario mėnesį grupė pristatys ir vaizdo klipą, kurio filmavimas jau eina į pabaigą.