Keturi būdai pašalinti plaukus nuo kojų?

Kiekviena mergina žino, kad daugeliui vyrų patinka švariai nuskustos ir glotnios kojos. Žiemos metu, žinoma galime save šiek tiek palepinti ir nešalinti plaukų nuo kojų taip dažnai, kaip tai darome vasarą, bet žiemai po truputį įsibėgėjant metas pradėti galvoti, kaip šalinsime plaukus ateinantį šiltąjį sezoną.

  1. Skutimas.Tai vienas populiariausių būdų pašalinti plaukus nuo kojų ar bet, os kitos kūno vietos. Šis būdas yra itin populiarus, dėl kelių priežasčių. Visų pirma, skutimasis nekelia skausmo, o taip pat procedūra atliekama pakankamai greitai. Tačiau visos žinome ir šio metodo trūkumus. Nusiskusti kojas galima pakankamai greitai, bet plaukai atauga taip pat greitai, tad skustis tenka mažiausiai vieną kartą per savaitę, o toms iš mūsų, kurioms pasisekė mažiau, kojas skustis reikia netgi kas antrą dieną. Taip pat nuolatos reikia saugotis, kad neįsipjautume ar neįsibrėžtume kojos.
  2. Epiliatoriai
    Fotoepiliatoriai – tai vienas iš populiariausių pasirinkimų.

    Vaškavimas. Kaip ir skutimas, taip ir vaškavimas turi savų pliusų ir savų minusų. Gerai yra tai, kad šalinant plaukus vaškavimo būdu plaukai atauga ne taip greitai, tad procedūrą galima atlikinėti rečiau. Tačiau ji yra pakankamai skausminga (nors skausmas ir tėra momentinis, jis vis tiek nėra malonus). Taip pat, kaip ir skutantis, po vaškavimo jūsų oda gali būti suerzinta ir išberta raudonomis dėmėmis. Kita vertus vaškavimas turi dar vieną kozirį savo pusėje. Šalinant plaukus vaškavimo būdu, mūsų kojų plaukai tampa vis plonesni, o tai reiškia, kad ilgainiui jie tampa vis mažiau pastebimi ir jei kartą pamirštume nusivaškuoti kojas, bet norėtume užsidėti sijoną, tuomet galėtume svarstyti ar prisiimti tokią riziką.

  3. Fotoepiliavimas. Šis būdas yra šiek tiek patrauklesnis nei pirmieji du todėl, kad nekelia jokio skausmo, procedūros nereikia daryti itin dažnai, o taip pat nėra jokios įsipjovimo ir bėrimo galimybės. Tačiau yra vienas mažas kabliukas, fotoepiliatoriai efektyviai veikia tik toms merginoms, kurių kojų plaukai yra tamsūs. Taip yra todėl, kad jų spinduliuojama šviesa geriausiai veikia būtent tamsius plaukus, tad šis būdas nėra geras pasirinkimas natūraliai šviesių plaukų savininkėms.
  4. Šalinimas lazeriu. Tai turbūt pats efektyviausias būdas pašalinti plaukus nuo savo kojų visiems ar beveik visiems laikams. Tačiau, kaip ir visi, jis irgi turi savo neigiamą pusę. Tai jums kainuos nemažai pinigų, o taip pat turėsite investuoti nemažai laiko. Visų pirma, turėsite užsirašyti į konsultaciją, o po jos galutinai apsisprendus reikės eiti į mažiausiai šešias sesijas. Žinoma, po jų kojų plaukai beveik nebeaugs, bet jau turbūt supratote, kad tam reikės ir laiko ir pinigų.