„Design for life“ – grožio ir mados mugė Kaune

design for life 

Visos kaunietės ir kauniečiai yra maloniai kviečiami apsilankyti mados ir grožio mugėje Kaune – „Design for life“. Paskutinįjį spalio sekmadienį, spalio 28 dieną ši mugė vyks Žalgirio arenoje, Kaune nuo pat 10 ryto iki 15 valandos.

 

Rudeninė mugė kaip niekada būna įdomi ir visada sulaukia didelio susidomėjimo. Čia susirenka visi – ir studentai ir senoliai ir verslininkai. Juos visus vienija bendras tikslas – kuo daugiau sužinoti apie naujausias mados ir grožio tendencijas.

 

Mugės metu Jūs galėsite pamatyti daugiau nei 100 kūrėjų, stilistų ir grožio industrijos atstovų. Tai unikali galimybė iš arti susipažinti su naujausiomis rudens ir žiemos drabužių kolekcijomis, kurias pristatys garsūs dizaineriai. Taip pat bus galimybė pamatyti ir madingus papuošalus ir jų gamintojus, aksesuarus vyrams, moterims.

 

Mugėje netruks ir prekių bei drabužių vaikams: madingų drabužių, aksesuarų, knygų ir net žaislų. Mugėje neliks nusivylę ir tie, kuriems yra svarbios ir gražios, estetinės interjero puošybos detalės. Bus galimybė visiems įsigyti išskirtinių gaminių.

 

Mugė yra visiškai nemokama, tačiau dėl didelio susidomėjimo, yra rekomenduojama registruotis iš anksto.