Dovanų kuponai masažui

Šiame straipsnyje nagrinėjama tema  – dovanų kuponai masažui. Masažas – išskirtinė dovana tinkama kiekvienam, kuris rūpinasi savo sveikata ar mėgsta pasilepinti. Masažo paslaugas teikiančios įstaigos, norėdamos palengvinti tokios dovanos suorganizavimą, siūlo įsigyti dovanų kuponus.

Dovanų kupono įsigijimo sąlygos

MasažasKuponai yra pardavimų skatinimo priemonė, kuria įmonės siekia išplėsti klientų ratą. Dovanų kuponas masažui gali būti dviejų tipų – tai dovanų kuponas konkrečiam masažui arba dovanų kuponas įvertintas konkrečia suma, už kurią kupono gavėjas išsirenka procedūrą pats. Siekdamos išplėsti pasinaudojimo dovanų kuponu ribas, masažo paslaugų įmonės suteikia galimybę primokėti skirtumą, jei pasirenkama paslauga yra brangesnė, nei kupono vertė.

Masažo dovanų kuponai >>

Kuponus, kurių galiojimo laikas siekia nuo kelių mėnesių iki vienerių metų, galima įsigyti internetu arba masažo salonuose. Dovanų kuponą įsigijus internetu, jis paprastai atsiunčiamas į el. pašto dėžutę ir jį tereikia atspausdinti.

Kada pirkti dovanų kuponus masažui?

Kuponus galima įsigyti tiek vienam žmogui, tiek jų grupei. Dovanų kuponai yra patogus būdas įteikti dovaną artimam žmogui, kolegai ar verslo partneriui. Masažo paslaugų teikėjai teigia, kad masažo kuponas tinkama dovana gimtadienio, vardadienio, vestuvių sukaktuvių, Motinos ir Tėvo dienos  progomis. Dovanų kuponai grupėms tinkami, kai švenčiamas mergvakaris ar bernvakaris, skatinant darbuotojus arba rodant dėmesį savo verslo partneriams.

Kokius masažus galima dovanoti?

Dovanodami masažus dovanų kupono forma, galite pasirinkti iš plataus masažo paslaugų teikėjų sąrašo. Siūlomi patys įvairiausi masažai. Pavyzdžiui  “Masažas Jai ir Jam”, klasikinis masažas, giluminis masažas, Shiatsu, tailandietiškas ir kiti egzotiniai masažai.

Kaip atsirinkti? Geriausia masažą dovanai rinktis pagal tikslą. Gali būti gydomieji, sportiniai, higieniniai ir kosmetiniai masažai. Reikia įvertinti tai, kad tik gydomieji masažai realiai įtakoja žmogaus organizmo funkcijas ir jas normalizuoja. Kiti masažo tipai žmogaus negydo.

Apibendrinant galima teigti, kad dovanų kuponai masažui – puiki dovana artimiesiems, mylimiesiems, draugams ar kolegoms. Tačiau svarbiausia, renkant masažą dovanai reikia įvertinti masažo meistro profesionalumą. Gydomąjį masažą gali atlikti tik šios srities specialistas, baigęs atitinkamus mokslus ir turintis licenziją.

http://tailandomasazai.lt