Puslapių kūrimas Kaune

puslapiu kurimas kaune 

Internetinė svetainė – tai įmonės veidas, kuris ją reprezentuoja skaitmeninėje erdvėje. Joje lankosi jūsų esami ar potencialūs klientai, darbuotojai, verslo partneriai ir visi kiti jūsų prekėmis ar paslaugomis suinteresuoti asmenys. Jeigu puslapis veikia prastai arba yra neatnaujintas, tai gali kenkti įvaizdžiui ir klaidinti žmones. Pavyzdžiui, jei kompanija, kurios pagrindinis šūkis ar išskirtinumas yra inovatyvumas, turi seną, 10 metų neatnaujintą ir išmaniems įrenginiams nepritaikytą svetainę, tai gali smarkiai pabloginti reputaciją. Skyrę pakankamai laiko svetainės kūrimui ir apgalvoję, kaip ji turėtų atrodyti, kad atspindėtų jūsų veiklą, galite pagerinti rezultatus ir savo įvaizdį. Na, o jei jums reikalingas puslapių kūrimas Kaune, pateiksime keletą patarimų, kaip surasti geriausius specialistus.

Tinkamai pasiruoškite

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, jei jums reikalingas puslapių kūrimas Kaune, nuodugni analizė. Peržvelkite geriausių Kauno įmonių internetines svetaines ir atsirinkite labiausiai patikusias. Dažnai puslapio apačioje yra nurodomi svetainės kūrėjai, o jei ne, galite drąsiai kreiptis į dominančius puslapius turinčias bendroves ir paklausti, kas atliko šį puikų darbą. Taip atrasite įmonę ar asmenį, kuris žino, ką daro, ir gali paslaugą atlikti kokybiškai.

Turėkite planą

Kad tinkamai suformuotumėte užduotį ir puslapių kūrimas Kaune vyktų sklandžiai, vertėtų turėti planą. Jame svarbu numatyti nuo ko pradėsite, kas pateiks visą reikiamą informaciją ir kokių terminų pageidaujate. Pavyzdžiui, jei jums reikalinga internetinė svetainė, pristatanti drabužių taisymo paslaugą, iš anksto pasiruoškite informaciją, kuri turi būti patalpinta puslapyje, apgalvokite, ar norite reprezentacinės svetainės, ar ji turėtų siūlyti ir papildomas funkcijas, tokias kaip nuolaidas, naujienlaiškius ir pan. Drauge su puslapio kūrėjais ar dizaineriais galite nusipiešti svetainės medį ir nurodyti, kaip įsivaizduojate jos išsidėstymą.

Nepamirškite UX

User Experience (UX) – tai lankytojo potyriai esant jūsų svetainėje, kurie gali padidinti jų naršymo laiką ar pagerinti jūsų rezultatus. Tad nesvarbu, kur norėtumėte, kad būtų išdėlioti call to action mygtukai, nuorodos į vidinius puslapius ar nuotraukų galerija. Stenkitės viską kurti taip, kad puslapis būtų patogus naudoti kitiems lankytojams, atlikite tyrimus ir apklauskite artimųjų, ar jiems patogu naudotis jūsų tinklapiu, ko jame trūksta, ką reikėtų keisti.